5 akčných leteniek za skvelé ceny

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, výlet, máj, lacné letenky, akciové letenky

Sponzorované odkazy:

5 akčných leteniek za skvelé ceny

Máj je jedným z tých mesiacov, kedy sa naozaj oplatí vypraviť sa na dovolenku. Či už sa rozhodnete navštíviť exotickú destináciu, vydáte sa na príjemný eurovíkend alebo sa pozriete do mesta, ktoré vás láka už mnoho rokov, v máji je tá správna doba? A prečo? Pretože práve v tomto mesiaci sú ceny leteniek pomerne nízke. Pravá letná doba na dovolenku ešte nenastala a v máji sa väčšina ľudí na dovolenku ešte len chystá. Využite preto skvelých májových cien a vydajte sa za dobrodružstvom a poznaním už dnes.

Čína – Hainan – 350 €

O dovolenke v Číne ste asi nepremýšľali, pretože sa nejedná o práve typickú dovolenkovú destináciu. Avšak aj Čína je veľmi krásna krajina, ktorá vás nadchne. Už len preto, že je diametrálne odlišná od všetkých ostatných krajín, ktoré ste doteraz navštívili. Vydajte sa netradičnú cestu, vybočte zo svojich zabehnutých koľají a hurá do čínskeho mesta Hainan, ktoré vás privíta s otvorenou náručou už za senzačných 350 €. Lietajte s leteckou spoločnosťou Hainan airlines.

Havajské ostrovy – Honolulu – 469 €

Ak v máji túžite po nefalšovanej letnej dovolenke s opaľovaním a kúpaním sa v mori, potom sa vydajte na Havajské ostrovy. Tie vás teraz lákajú za senzačnú cenu 469 €, čo je suma, za ktorú sa na Havajské ostrovy rozhodne oplatí vypraviť. Lietajte s leteckou agentúrou United a cena leteniek je aj za spiatočný let.

Autor: Bernard Spragg. NZAutor: Bernard Spragg. NZ

Malajzia – Borneo – 406 €

Letná dovolenka nemusí byť len povaľovanie sa na pláži a nič nerobenie. Na letnej dovolenke sa môžete tiež zabaviť poznávaním miestneho prostredia. Ak vás láka tropická krajina, potom vás nesporne nadchne dovolenka na ostrove Borneo. Tu sa popri luxusných plážach a hoteloch stretnete aj s nedotknutou krajinou a netypickou faunou. Hurá na Borneo už za super cenu 406 €, a to len s aerolíniami China Southern.

USA – Denver – 356 €

Už nejakú chvíľu vás láka cesta za „veľkú mláku“ a je vám takmer jedno, ktoré z tých významných kozmopolitných miest navštívite? Potom sa v máji vydajte do prekrásneho mesta Denver, ktoré nepochybne prekoná vaše očakávania. Cena leteniek je teraz s leteckou spoločnosťou Air France skvelých 356 €, a to vrátane letiskových poplatkov.

Kanárske ostrovy – Lanzarote – 70 €

A čo takto skúsiť tajomstvá potápania a surfovania na skvelých vlnách? Potom sa vyberte na Kanárske ostrovy, a to konkrétne na ostrov Lanzarote. Tu sa vám bude rozhodne páčiť a o to viac, ak za letenky zaplatíte neuveriteľných 70 €.

Najlacnejšie letenky ponúka „pelikan.cz“

Článok 5 akčných leteniek za skvelé ceny bol publikovaný 22. května 2017 v 08.45 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...