Navštívte najkrajšie európske mestá za skvelé ceny

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, cestovanie, akčné letenky, lacné letenky

Sponzorované odkazy:

Navštívte najkrajšie európske mestá za skvelé ceny

Jar je ideálnym mesiacom pre cestovanie, a to nielen do exotických krajín ako je Thajsko alebo Srí Lanka. V tomto mesiaci je krásne počasie už v európskych mestách a je ideálna doba, tiež počasie na „potulky“ mestom a poznávanie pamiatok aj historických pamätihodností, ktoré máte na svojom liste prianí, povinností, ktoré počas svojho života chcete splniť. Aby vás eurovíkendy alebo kratšie dovolenky do európskych miest nevyšli príliš draho, zamerajte sa na akčné letenky a cestujte za skvelé ceny. Kam sa tento rok v apríli vypravíte za neskutočne nízke ceny? Máme pre vás výborné tipy!

Miláno za 26 €

Jedným z najkrajších a najmodernejších európskych miest je nesporne talianske Miláno. Táto metropola sa preslávila vďaka svojim luxusným butikom a bulváru, ktorý je nimi lemovaný. V tomto meste zoženiete prvotriedne módne značky snáď všetkých svetových návrhárov, stretnete pravdepodobne svetové top modelky a možno budete mať šťastie aj na módnu show. Letenky do majestátneho Milána vás s leteckou spoločnosťou EasyJet budú stáť senzačných 26 €, a to vrátane spiatočného letu.

Autor: bkaree1Autor: bkaree1

Londýn za 46 €

Ďalšou destináciou, ktorú môžete v apríli navštíviť za senzačné ceny a užiť si parádnu dovolenku je rozhodne Londýn. Hlavné mesto Anglicka vás nikdy nesklame, nadchne vás svojou novogotickou architektúrou a isté čaro má aj povestná londýnska ponurosť. V Londýne môžete mnoho dní stráviť spoznávaním historických pamätihodností, ale tiež si užiť nákupy na Oxford street alebo navštíviť London Eye, vďaka ktorému uvidíte Londýn ako na dlani. Letenky do Londýna teraz zoženiete od leteckej spoločnosti Student Agency za senzačných 46 €, a to vrátane spiatočného letu.

Barcelona za 99 €

Jedným z najkrajších európskych miest je právom Barcelona. Táto perla Španielska a celého pyrenejského ostrova je významná svojou secesnou architektúrou, farebnými parkmi a nájdete tu prakticky všetko, čo od pobytu môžete očakávať. Okrem impozantnej architektúry a prírody je tu totiž tiež pláž, more, veľa možností na luxusné aj rodinné ubytovanie a nechýbajú ani typické prímorské trhy, prvotriedne bary a reštaurácie prakticky na každom rohu. Do Barcelony sa teraz pozriete za super cenu 99 €, vrátane spiatočného letu. Vydajte sa do Španielska s leteckou spoločnosťou Wizzair.

Autor: MOYANO BrennAutor: MOYANO Brenn

Článok Navštívte najkrajšie európske mestá za skvelé ceny bol publikovaný 28. dubna 2017 v 23.00 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...