Lacné letenky na marec - kam sa vydať?

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, last minute, marec, cestovanie

Sponzorované odkazy:

Lacné letenky na marec - kam sa vydať?

Máte už dosť stereotyopu, ktorý vás celú zimu obklopuje? Chcete si oddýchnuť v zahraničí a spoznať nové krajiny? Potom sa v marci vydajte do sveta, a to ideálne s lacnými letenkami. Spoznajte krásy všetkých svetových destinácií a ušetrite stovky eur.

Helsinki za 46 €

Počas svojich ciest by ste nemali zabúdať na škandinávske oblasti. Tie bývajú často vynechávané, čo je ohromná škoda, lebo sú krásne. Fínsko, Švédsko i Nórsko sú neuveriteľne čisté krajiny, ich krajina je vskutku malebná, ľudia prívetivý a jedlo výborné. V tejto dobe je v Helsinkách síce ešte zima, za to letenky sú vskutku lacné. Vydajte sa s leteckou spoločnosťou Student agency do prekrásnych Helsínk za super cenu 46 €, a to vrátane spiatočného letu.

Autor: Kolitha de SilvaAutor: Kolitha de Silva

New York za 323 €

Jedným z najimpozantnej­ších miest sveta je nesporne majestátny New York. Mesto plné mrakodrapov, svetiel, kultúry a všetkých vymožeností, aké si len viete predstaviť, láka turistov z celého sveta. Do New Yorku sa môžete vypraviť po celý rok, avšak teraz sú letenky za super ceny. Obstarajte si akčné letenky od leteckej spoločnosti Lufthansa, a to za senzačných 323 €, vrátane spiatočného letu a všetkých letiskových poplatkov.

Autor: Jörg SchubertAutor: Jörg Schubert

Článok Lacné letenky na marec - kam sa vydať? bol publikovaný 26. března 2017 v 15.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...