Akčné letenky, ktoré vás dostanú!

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, last minute, marec

Sponzorované odkazy:

Akčné letenky, ktoré vás dostanú!

Letenky prakticky do celého sveta kúpite po celý rok za slušné ceny. Letecké spoločnosti sú si vedomé ostrej konkurencie a tiež skutočnosti, že letecká doprava jednoducho zlacňuje a ceny už nemôžu byť také vysoké, ako tomu bolo ešte napríklad pred desiatimi rokmi. Aj v marci na vás čaká niekoľko exkluzívnych leteniek, ktoré si jednoducho nemôžete nechať ujsť. Tak kam sa pozriete tentoraz?

Kréta – 43 €

Letné počasie je síce ešte v nedohľadne a bohužiaľ ani v obľúbenej stredomorskej oblasti vám opaľovanie a kúpanie sa vo vyhriatom mori neponúknu, avšak pýši sa už typickou jarou a ak cestujete za krásami krajiny a nemusíte sa nutne povaľovať na pláži, potom využite senzačných leteniek na grécky ostrov Kréta a vydajte sa na dovolenku už dnes. Letenky vás s leteckou spoločnosťou Ryanair vyjdú na senzačných 43 €.

San Francisco – 377 €

Ďalšie výhodné letenky sa ponúkajú do Spojených štátov amerických, Amerika láka snáď každého cestovateľa a bol by úplný hriech ju aspoň raz za život nenavštíviť. Využite na cestovanie do USA marec a kúpte si lacné letenky do senzačného San Francisca. Teraz vás so spoločnosťou KLM vyjdú na super cenu 377 €, a to vrátane spiatočného letu a všetkých letiskových poplatkov.

Autor: Darshan SimhaAutor: Darshan Simha

Punta Cana – 229 €

Cestovanie do exotických oblastí je populárne predovšetkým v zime, kedy je všade inde zima. V marci sú preto ceny zájazdov prirodzene lacnejšie a rovnako tak je tomu aj s letenkami. Napríklad do Dominikánskej republiky, konkrétne do jej hlavného mesta Punta Cana sa teraz dostanete za senzačných 229 €. Tak na čo ešte čakáte? Hurá za dobrodružstvom a nič nerobením.

Maurícius – 229 €

Pokiaľ chcete u exotických dovoleniek do vzdialených krajín ešte chvíľu zostať, potom sa pozrite na neopakovateľnú marcovú ponuku leteckého dopravcu Eurowings. Ten teraz ponúka neuveriteľne lacné letenky na tento prekrásny ostrov, a to už za 229 €. Odletieť budete síce musieť z nemeckého Kolína, ale aj tak sa cena leteniek mnohonásobne vyplatí.

Srí Lanka – 281 €

Veľmi lukratívnou exotickou oblasťou je samozrejme tiež Srí Lanka. Tá patrí nesporne k najobľúbenejším turistickým cieľom, pretože ponúka mnoho krás. Popri nekonečných plážach a prekrásneho oceánu vám poskytne tiež krásy svojich pralesov a takú prírodu, s ktorou sa stretnete možno tak v botanickej záhrade. V marci sa na prekrásnu Srí Lanku môžete pozrieť už za senzačných 281 €, a to iba s leteckou spoločnosťou Flydubai.

Článok Akčné letenky, ktoré vás dostanú! bol publikovaný 12. března 2017 v 06.45 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...