Najlacnejšie letenky od Wizzair

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, last minute, marec

Sponzorované odkazy:

Najlacnejšie letenky od Wizzair

Lietanie je obľúbeným, ba dokonca snáď tým najobľúbenejším druhom transportu u väčšiny ľudí na celom svete. Niet sa čomu čudovať, lebo práve vďaka leteckej doprave sa ľahko, rýchlo, komfortne a predovšetkým bezpečne môžete dostať úplne kamkoľvek, či už si vyberiete Grónsko, Malajziu alebo napríklad Tanzániu. Vďaka leteckej doprave je život jednoduchší a cestovanie ešte lepšie, ako tomu bolo predtým. V posledných rokoch sa tiež roztrhlo vrece s lacnými letenkami a dnes sa tak po celom svete môžete prepravovať doslova za babku. A ako je to vôbec možné? Tento prepych vám umožnia nízko nákladové a charterové letecké spoločnosti. Jednou z nich je napríklad aerolinka Wizzair.

Wizzair je jednou z nízko nákladových leteckých spoločností a určite o nej nepočujete prvýkrát. Len my sme o nej písali niekoľkokrát a tiež sme vám udávali veľa tipov na lacné letenky. Wizzair patrí k novším spoločnostiam, avšak už má za sebou bohaté skúsenosti a tisíce spokojných zákazníkov, ktorí vďaka lacným letenkám lietajú po celej Európe, často za naozaj smiešne peniaze. A kam sa s Wizzair môžete pozrieť v marci? Tieto tipy vás iste nadchnú.

Budapešť za 22 €

Budapešť je nesporne jednou z najkrajších krajín Európy. Jej historické jadro je nádherné a nekonečná rieka tiahnúca sa pozdĺž mesta rovnako tak. Ak ste v tomto prekrásnom hlavnom meste Maďarska doteraz neboli, potom by ste tento rest mali okamžite napraviť, a to ideálne s lacnými letenkami od nízko nákladovej leteckej spoločnosti Wizzair. Tá teraz prichádza s letenkami za neuveriteľných 22 €, a to vrátane letiskových poplatkov. Tak na čo ešte čakáte?

Autor: Loco SteveAutor: Loco Steve

Londýn za 37 €

Čo si nemôžete ako správny cestovateľ nechať ujsť je samozrejme Londýn. Ten je alfou a omegou každého turistu a rozhodne vám nemôže stačiť sa do hlavného mesta Anglicka pozrieť len raz za život. Kedy inokedy, než práve teraz, keď sú letenky tak neuveriteľne lacné, sa oplatí pozrieť do majestátneho Londýna? Lietajte s nízko nákladovou spoločnosťou Wizzair a užite si Londýn za neuveriteľných 37 €, a to vrátane letiskových poplatkov.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Najlacnejšie letenky od Wizzair bol publikovaný 8. března 2017 v 00.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...