Letenky do 37 eur iba od Easyjet

Tagy:  akčné letenky, lacné letenky, lietanie, dovolenka, pobyt, easyJet

Sponzorované odkazy:

Letenky do 37 eur iba od Easyjet

Leteckých spoločností je na trhu neuveriteľne veľa a čím ďalej viac aeroliniek začína svoju leteckú dráhu. Niet sa čomu čudovať, pretože ľudia preferujú lietadlá pred osobnými automobilmi a navyše je cestovanie obľúbenou aktivitou väčšiny ľudí na celom svete. Tiež milujete cestovanie, ale nemôžete si dovoliť niekoľkokrát do roka platiť nákladné letenky a luxus s nimi spojený? Potom sa zamerajte na leteckú spoločnosť Easyjet a cestujte za babku.

Easyjet je nízko nákladovým leteckým dopravcom, o ktorom sme už veľakrát písali. Práve táto spoločnosť je jednou z tých, ktorá vám ponúkne naozaj lacné letenky po celej Európe, a to prakticky po celý rok. Stačí len pravidelne sledovať internetové stránky dopravcu a iste si vyberiete. A kam sa môžete pozrieť v marci? Máme pre vás pár senzačných tipov, vďaka ktorým miniete maximálne 37 eur. A to sa naozaj oplatí!

Miláno za 26 €

Ak vám príliš nezáleží na vybranej destinácii a skrátka sa chcete pozrieť do niektorého z vyhlásených európskych veľkomiest, potom využite akčné letenky spoločnosti Easyjet práve teraz a vyberte sa do prekrásneho talianskeho mesta – Milána. Táto metropola sa pýši tými najluxusnejšími butikmi v celej Európe a ak milujete módu a Channel je vaša obľúbená značka, budete tu ako ryba vo vode. Využite akčné letenky a vydajte sa do prekrásneho Milána teraz za senzačných 26 €, a to vrátane letiskových poplatkov.

Autor: MOYANO BrennAutor: MOYANO Brenn

Rím za 28 €

Ďalším mestom, ktoré by mal človek za život aspoň raz navštíviť, je nesporne Rím. Hlavné mesto Talianska sa môže pýšiť prekrásnymi historickými pamiatkami, ktoré len tak niečo neprekoná. Ak vás z fotografií láka majestátne Collsoseum, naživo z jeho monstróznosťou budete doslova vedľa. Nečakajte už na vhodnejšie podmienky a vydajte sa za krásami talianskeho Ríma už dnes, a to za super cenu 28 € spolu s poplatkami.

Amsterdam za 33 €

Lákajú vás nekonvenční ľudia, netypická architektúra a tak trochu anarchie? Potom si nemôžete nechať ujsť Amsterdam, ktorý je známy pre svoju nespútanosť a farebné domy, ktoré sa nachádzajú pozdĺž celej rieky hlavného mesta Holandska. V Amsterdame na vás čakajú nielen legendárne coffee shopy, ale aj prekrásna príroda a ekológia. Ľudia tu preferujú jazdu na bicykloch, preto je tu čerstvý vzduch naozaj poznať. Cena leteniek vás teraz vyjde na skvelých 33 €, a to vrátane spiatočného letu a letiskových poplatkov.

Článok Letenky do 37 eur iba od Easyjet bol publikovaný 7. března 2017 v 08.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...