Akčné letenky, ktoré si nemôžete nechať ujsť

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, last minute, marec, jar

Sponzorované odkazy:

Akčné letenky, ktoré si nemôžete nechať ujsť

Po celý rok môžete získať neuveriteľne lacné letenky, vďaka ktorým si splníte svoje najtajnejšie sny a pozriete sa do miest, ktoré boli ešte nedávno odmietnuté a nemysliteľné napríklad kvôli finančným dôvodom. V posledných rokoch trh s letenkami sa výrazne zlacnil a vy tak môžete cestovať prakticky kamkoľvek budete chcieť, bez toho aby Vás to stálo stovky eur. Otázkou ale zostáva, či dokážete naozaj lacné a výhodné ponuky nájsť. Zabudnite na obchádzanie cestovných agentúr a ich vysokých cenových ponúk a radšej sa zamerajte na internet a akčné ponuky nízko nákladových leteckých dopravcov. Vďaka nim cestujete za pár desiatok eur.

Londýn za 33 €

Veľmi lacné letenky prakticky po celý rok ponúka nízko nákladová letecká spoločnosť EasyJet, ktorá je nimi doslova preslávená. Tento mesiac na vás čaká hneď niekoľko atraktívnych ponúk a jednou z nich je napríklad cena leteniek do prekrásneho a majestátneho Londýna. Hlavné mesto Anglicka je metropolou ako sa sluší a patrí a treba podotknúť, že popri iných ohromných miest má patričné kúzlo. Novogotika dýcha skrz celé mesto a príhodné zachmúrené počasie celkovú atmosféru dokonale dokresľuje. Obstarajte si letenky do Londýna už za senzačných 33 €, a to vrátane spiatočného letu do Prahy.

Autor: MOYANO BrennAutor: MOYANO Brenn

Miláno za 29 €

Ďalšou prekrásnou európskou metropolou je Miláno. Toto talianske mesto nie je významné pre svoju históriu alebo architektúru, ale predovšetkým vďaka svojmu luxusu. Práve v tomto meste nájdete tie najluxusnejšie butiky a obchody, v ktorých nájdete značkové oblečenie, obuv a doplnky, a to dokonca za dobré ceny. Ak milujete nakupovanie a Praha je vám malá, vydajte sa s leteckou spoločnosťou Wizzair do Milána za neuveriteľných 29 €, a to vrátane spiatočného letu na letisko Václava Havla.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Akčné letenky, ktoré si nemôžete nechať ujsť bol publikovaný 5. března 2017 v 06.30 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...