Február v znamení európskych miest

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, eurovíkend, európa, zájazd, akčné letenky, last minute, február

Sponzorované odkazy:

Február v znamení európskych miest

Európa je tým najkultúrnejším kontinentom vôbec a my môžeme byť právom hrdí na skutočnosť, že sme v jeho strede. Vďaka vhodnej polohe Slovenskej republiky máte tie najkrajšie mesta ako na dlani a preto je otázkou času, kedy ich všetky návštevou a naveky si ich dokonalosť vštiepite do pamäte. Európa skrýva také čarokrásne miesta, vďaka ktorým budete chcieť cestovať viac a viac, lebo poznávaniu nových končín nie je nikdy dosť. A kam sa vo februári vydať? Vďaka lacným letenkám máte nespočetné množstvo atraktívnych možností.

Paríž nikdy nesklame

Neviete, kde stráviť jeden z februárových víkendov a vašou podmienkou je minúť čo najmenej peňazí za letenky? Potom sa vydajte do prekrásneho Paríža, ktorý nikdy nesklame. Paríž je klasikou, kde sa spája architektúra, kultúra a nespočetné množstvo prekrásnych historických pamätihodností, vďaka ktorým sa budete do hlavného mesta Francúzska radi znova a znova vracať. Teraz zoženiete letenky do Paríža za skvelých 30 €, a to iba od leteckej spoločnosti Wizzair.

Miláno ako Mekka módy

Ak niečo miluje väčšina žien, potom sú to rozhodne nákupy, a to pokiaľ možno nekonečné a luxusné. Našetrili ste si nejaké peniaze alebo máte taký príjem, že si to môžete dovoliť na svojom výlete trochu „roztočiť“? Potom sa musíte vo februári pozrieť do Milána, ktoré je považované za Mekku módy. V Miláne nájdete úplne všetky luxusné značky, mnoho módnych návrhárov a oblečenie, obuv aj doplnky tu zoženiete za pomerne príhodné ceny. Urobte si výlet v znamení nákupov a obstarávaní nového šatníka. Ceny leteniek sa teraz od leteckej spoločnosti EasyJet pohybujú okolo 41 €.

Autor: MOYANO BrennAutor: MOYANO Brenn

Praha v znamení luxusu

Keď už eurovíkend, tak vo veľkom štýle a všetkým luxusom a pozlátkom? Potom by ste si mali vybrať také mesto, kde sú päťhviezdičkové hotely lacnejšie ako kdekoľvek inde. Zatiaľ čo v Paríži zaplatíte za hotel Hilton aj 370 €, v Prahe sa ubytujete už za senzačných 93 € pre dve osoby, čo je naozaj exkluzívna cena. V Bratislave takých hotelov nájdete nespočetné množstvo a preto si môžete dovoliť naplánovať si prepychový víkend za naozaj dobré ceny. Letenky navyše zoženiete za neskutočných 22 €, a to s leteckou spoločnosťou EasyJet.

Litva ako Praha

Praha je pre mnoho turistov taká atraktívna a žiadaná preto, že je romantická, historická a poskytuje toľko prekvapení, že ju nemôžete mať dosť ani po niekoľkých opakovaných návštevách, Veľmi podobným mestom je napríklad Litva. Tá má tiež nekonečne veľa úzkych uličiek a historické centrum s podobným typom budov. Ak chcete niekam, kde je atmosféra podobná ako v Prahe, Litva je najlepšou voľbou nielen vo februári. Teraz vás letenky do Litvy vyjdú na senzačných 33 €, pokiaľ sa teda rozhodnete letieť s aerolinkou Wizzair.

Článok Február v znamení európskych miest bol publikovaný 20. února 2017 v 12.00 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...