Lufthansa - s kým letieť na dovolenku?

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, lufthansa, február

Sponzorované odkazy:

Lufthansa - s kým letieť na dovolenku?

Pod pojmom dovolenka si každý predstaví niečo iné. Pre niekoho dovolenka predstavuje len odpočinok doma na gauči s obľúbenou knihou, iní preferujú túry alebo pobyt na horách a ďalší si nemôžu vynachváliť klasickú letnú dovolenku pri mori alebo v exotickej oblasti. Či si už dovolenku a cestovanie predstavujete akokoľvek, mali by ste sa pri svojich cestách vždy zamerať na bezpečie a komfort. Preferujete lietanie pred osobným automobilom? Potom sa zverte do rúk leteckej spoločnosti Lufthansa, vďaka ktorej sa do požadovanej destinácie prepravíte vždy s pokojom a istotou.

Spoločnosť Lufthansa nie je medzi leteckými dopravcami rozhodne žiadnym nováčikom, ba naopak radí sa k najstarším a čiže aj najskúsenejším spoločnostiam vôbec. Lufthansa vznikla v Berlíne, a to už v roku 1926. V európskom meradle je hneď za leteckou spoločnosťou Air France a KLM Lufthansa najväčšou aerolinkou a tiež sa môže pýšiť veľmi známym menom. Za mnoho a mnoho rokov prepravila milióny pasažierov a na svojom konte má nespočetné množstvo kladných recenzií, ktoré by vás k letu mali presvedčiť. V súčasnej dobe Lufthansa navštevuje vyše 200 celosvetových destinácií a svoje stanovište má tiež v Prahe na letisku Václava Havla. Odtiaľto sa teda môžete pozrieť prakticky kamkoľvek. V súčasnosti je hlavným sídlom spoločnosti Lufthansa Kolín, ale svoje významné stanovište má tiež vo Frankfurte nad Mohanom alebo v Mníchove. A kam sa vo februári s leteckou spoločnosťou Lufthansa pozrieť? Máme pre vás pár senzačných tipov.

Autor: DanielAutor: Daniel

Panama City – 392 €

Jednou z oblastí, kam sa teraz s leteckou spoločnosťou Lufthansa môžete pozrieť za naozaj výhodné ceny, je napríklad Panama a konkrétne jej hlavné mesto – Panama City. Panama je známa pre svoju krásnu krajinu a pokiaľ si potrpíte na prírodu a preferujete ju pred luxusným veľkomestom, tu budete ako ryba vo vode. Do Panama City sa teraz pozriete za super cenu 392 €, a to samozrejme vrátane spiatočného letu.

Tokio – 286 €

V tejto dobe veľa ľudí cestujte do exotických krajín, a to predovšetkým kvôli teplu a slniečku. Ak však milujete cestovanie a chcete sa za skvelé ceny pozrieť niekam, kde ste ešte neboli, potom využite túto senzačnú ponuku spoločnosti Lufthansa a pozrite sa vo februári do prekrásneho Tokia. Hlavné mesto Japonska je majestátne, neuveriteľne metropolitné a rozhodne vo vás zanechá silné dojmy. Cena letenky je teraz neuveriteľných 286 €, vrátane spiatočného letu.

Punta Cana – 280 €

A ak predsa len prahnete po exotike a nechcete už čakať na jún, kedy bude teplo konečne aj v Európe, potom sa za super výhodnú cenu 280 € vyberte do Dominikánskej republiky, kde je teraz krásne, teplo a slnečno. Opaľovanie čaká, tak hurá na letisko s akčnými letenkami od leteckej spoločnosti Lufthansa.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Lufthansa - s kým letieť na dovolenku? bol publikovaný 12. února 2017 v 05.00 v rubrike Letenky a Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...