S kým lietať? Skúste Delta Airlines

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, last minute, spoločnosť, delta airlines

Sponzorované odkazy:

S kým lietať? Skúste Delta Airlines

Lietanie je nesporne tým najrýchlejším a tiež najkomfortnejším druhom dopravy. Letenky už dávno nie sú také drahé, aby ste si ich nemohli dovoliť a ak budete mať šťastie, potom môžete naraziť na naozaj výhodné ceny, vďaka ktorým precestujete takmer celý svet. Avšak zďaleka nie všetky letecké spoločnosti sú tak skvelé, aby ste sa s nimi cítili bezpečne a maximálne pohodlne. Ak sa lietať bojíte a máte problémy s dôverou, stavte na leteckú spoločnosť Delta Airlines. Tá je totiž zárukou kvality, spoľahlivosti a má dlhoročné veľmi dobré referencie.

Delta Airlines nie sú len jednou z mnohých spoločností, ktoré medzi ostatnými leteckými dopravcami ľahko zapadnú. Ide o najrýchlejšie expandujúcu americkú aerolinku, ktorá je z roka na rok populárnejšia a stále zdokonaľuje svoje služby. Delta Airlines bola založená už v roku 1928, kedy podnikala len niekoľko vnútroštátnych letov. Dnes sa s touto leteckou spoločnosťou dostanete na všetky kontinenty, okrem Austrálie, kde sú lety prísne regulované. Delta Airlines tak pravidelne navštevuje cca 50 krajín a vlastní okolo 400 najkvalit­nejších lietadiel. Ak sa s niektorou z leteckých spoločností budete cítiť v bezpečí, potom je to práve americká Delta Airlines.

Autor: Kolitha de SilvaAutor: Kolitha de Silva

New York za 365 €

Dlhé roky túžite po ceste do majestátneho New Yorku, avšak stále ste nemali tú možnosť ho navštíviť? Potom nastala tá vhodná doba na dobrodružstvo a predovšetkým na cestu do tejto metropoly. Kúpte si v januári letenky do New Yorku od leteckej spoločnosti Delta Airlines, a to už za senzačných 365 €, a to vrátane spiatočného letu.

Boston za 376 €

Ak vás Amerika dlho láka, ale nie ste práve zástancom New Yorku alebo ste ho už mali možnosť vidieť a radi by ste tiež spoznali iné populárne mestá, potom sa vyberte do slávneho Bostonu. Tu nájdete tie najznámejšie univerzity, mnoho kultúrnych aktivít a tiež prírodné pamiatky. Letenky do Bostonu vás teraz s aerolíniami Delta Airlines budú stáť skvelých 376 €.

Kostarika za 448 €

Potrebujete si počas dlhej studenej zimy oddýchnuť a načerpať opäť trochu tej pozitívnej energie? Potom si v januári zaobstarajte lacné letenky na Kostariku, kde sa bude páčiť celej rodine. S leteckou spoločnosťou Delta Airlines sa pozriete do všetkých kútov Strednej i Južnej Ameriky, a to za senzačné ceny.

Autor: the_tahoe_guyAutor: the_tahoe_guy

Článok S kým lietať? Skúste Delta Airlines bol publikovaný 23. ledna 2017 v 19.00 v rubrike Letenky a Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...