Akčné letenky, ktoré si nemôžete nechať ujsť

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, last minute, január

Sponzorované odkazy:

Akčné letenky, ktoré si nemôžete nechať ujsť

Ak je vaším najobľúbenejším koníčkom cestovanie, potom ste rozhodne šťastlivci, pretože sa pomocou svojho koníčka môžete zmysluplne baviť prakticky po celý rok. Poznávanie nových končín je atraktívne v zime aj v lete a za život môžete navštíviť mnoho končín a objaviť doteraz neobjavené miesta. V januári si užite akčné letenky do celého sveta a skráťte si aspoň čiastočne zdĺhavé čakanie na leto.

Miami za 289 €

Zima bude ešte pomerne dlhá a teplejšie dni sú v nedohľadne. Ste už unavený z mrazov a snehu a radi by ste načerpali trochu tej pozitívnej energie zo slniečka? Potom využite skvelých cien od leteckej spoločnosti KLM a vydajte sa v januári na Floridu, a to konkrétne do prekrásneho Miami. Tu si užijete nielen opaľovanie, ale aj dlhé pláže, mnoho reštaurácií, obchodov, klubov a kultúrneho vyžitia. A kto vie, možno po ceste natrafíte na niekoľko celebrít. Cena leteniek do Miami je teraz senzačných 289 €.

Autor: Maher najmeAutor: Maher najme

Agadir za 31 €

Je vám prakticky jedno, kam sa v januári vydáte, ale apelujete na cestovanie a zmenu prostredia? Potom vás nadchnú letenky do Maroka. Konkrétne do marockého Agadiru môžete teraz odcestovať za neuveriteľných 31 €, a to vrátane spiatočného letu. Vydajte sa za lacným dobrodružstvom s leteckou spoločnosťou SunExpress a ušetríte desiatky eur.

Montego Bay za 325 €

Túžite po exotickej dovolenke, počas ktorej si konečne zase poriadne oddýchnete a následne budete mať energiu do práce a na každodenné stereotypné činnosti? Potom by vás mohli zaujať januárové letenky za zvýhodnené ceny do oblasti Montego Bay na ostrove Jamajka. Jamajka je exotickou krajinou so všetkým a len v januári ju môžete skrz na skrz preskúmať za neuveriteľne nízke ceny. Letenka vás teraz s aerolinkou Jetairfly bude stáť skvelých 325 €.

Dubaj – 159 €

V tejto chladnej dobe, keď je Stredozemie pomaly rovnako zamrznuté ako naša republika, je ideálnou voľbou vycestovať do teplých krajín o trochu ďalej, než ste zvyknutí. Čo takto vypraviť sa do majestátneho Dubaja? Ten je preslávený nielen svojím luxusom, ale aj čistotou, ústretovým a priateľským obyvateľstvom a predovšetkým prekrásnymi plážami a slniečkom. Využite akčných januárových leteniek a vypravte sa do majestátneho Dubaja už teraz, a to za cenu 159 €. Lietajte s aerolinkou Smart Wings.

Článok Akčné letenky, ktoré si nemôžete nechať ujsť bol publikovaný 20. ledna 2017 v 11.30 v rubrike Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...