Najlacnejšie letenky od Ryanair

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, last minute, november, ryanair

Sponzorované odkazy:

Najlacnejšie letenky od Ryanair

Ak lietate a pravidelne sledujete lacnejšie letenky, spoločnosť Ryanair vám iste nie je cudzia. Ide o najväčšiu európsku leteckú nízko nákladovú spoločnosť, ktorá vznikla už pred niekoľkými rokmi, konkrétne v roku 1985, v írskom Dubline. Ročne prepraví desiatky miliónov pasažierov, ktorí sú čím ďalej spokojnejší a tým šíria dobré meno spoločnosti. Chcete cestovať kvalitne a za tie najlacnejšie ceny na trhu? Potom stavte na nízko nákladovú leteckú spoločnosť Ryanair.

Gran Canaria – 40 €

November je mesiacom, ktorý mnohí považujú za nudný a tiež trochu smutný. V novembri sa ešte len blížia krásne Vianoce a leto je v nedohľadne. Vy sa tak môžete cítiť neuveriteľne unavene a bez života. Potrebujete dobiť baterky a ohriať sa a napriek tomu si nemôžete dovoliť minúť tisícky eur za drahý zájazd? Potom využite akčných leteniek nízko nákladovej leteckej spoločnosti Ryanair a vydajte sa na prekrásne Kanárske ostrovy za senzačných 40 €. Cena je vrátane všetkých letiskových poplatkov, avšak nezahŕňa spiatočnú cestu.

Mallorca – 20 €

Ďalším skvelým nápadom na dovolenku nielen v lete sú Baleárske ostrovy, a to konkrétne úchvatný ostrov Malorka. Tu sa vám bude páčiť prakticky kedykoľvek a rozhodne sa na Malorku nemusíte vypraviť len v letných mesiacoch, kedy je tu horúco a slniečko páli od rána do večera. Na Malorke sa v novembri odreagujete mnohými spôsobmi ako je cyklistika, výletmi po krásnom okolí alebo históriou. Tunajšie mestečká sú malebné a doslova vás uchvátia. Vydajte sa na dych berúci ostrov Malorka už dnes, a to za neuveriteľných 20 €.

Autor: Stano MalákAutor: Stano Malák

Havana – 471 €

Láka vás exotická dovolenka a radi by ste si ešte pred vianočnými sviatkami oddýchli a opálili sa? Potom využite akčných leteniek od spoločnosti Ryanair a vydajte sa do hlavného mesta karibskej Kuby, ktorým je samozrejme temperamentná a hriešna Havana. Tu si užijete úplne všetko, po čom každý turista túži. Čakajú na vás prekrásne dlhé piesočné pláže, kokosové palmy, príjemný oceán a tiež mnoho pamiatok, architektúry a kultúry. Cena leteniek na ostrov Kuba je teraz senzačných 471 €, a to vrátane spiatočného letu.

Borneo – 356 €

Borneo je jedným z najkrajších ostrovov sveta a preto by ste ho aspoň raz za život mali navštíviť. Ak ste sa na ostrov ešte nevypravili, potom nastala ideálna doba, zaobstarať si lacné letenky a vydať sa na príjemnú dovolenku za senzačných 356 €, a to vrátane spiatočného letu a všetkých letiskových poplatkov.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Najlacnejšie letenky od Ryanair bol publikovaný 5. prosince 2016 v 00.00 v rubrike Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...