Akčné letenky na november

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, last minute, november

Sponzorované odkazy:

Akčné letenky na november

Akčné letenky bývali v predošlých rokoch skôr sezónnou záležitosťou a preto ste ich mohli zohnať len v niekoľkých dňoch. Dnes však môžete lacné a výhodné letenky nakupovať po celý rok a pokiaľ budete hľadať na tých správnych miestach, narazíte na neuveriteľne nízke ceny, ktorým skrátka nemožno odolať. Využite akčných leteniek na mesiac november a vydajte sa do monštruózneho Tokia, pôvabného Ríma alebo do moderného Chicaga.

Tokio – 281 €

Japonsko je nám natoľko vzdialené nielen čo týka kilometrov, ale aj kultúrou, architektúrou a zmýšľaním obyvateľstva. Japonci majú diametrálne odlišnú náturu od Slovákov a pokiaľ vás lákajú diferencované krajiny, potom by vo vašom cestovateľskom denníku Japonsko rozhodne nemalo chýbať. Využite výhodných novembrových leteniek od leteckej spoločnosti Aeroflot a vydajte sa do Tokia za skvelých 281 €.

Chicago – 307 €

Amerika je snom nielen každého milovníka cestovania, ale prakticky všetkých ľudí na planéte zem. Vzhľadom k faktu, že nás dennodenne obklopujú americké filmy a seriály, časopisy, noviny a knihy, reklamy a predovšetkým výrobky z USA, nie je sa čomu diviť, že by ste aj vy chceli život za „veľkou mlákou“ spoznať na vlastné oči. Jedným z najkrajších amerických miest je nesporne Chicago. To je prezívané tiež ako veterné mesto a svojou zeleňou patrí k mestám s najväčšou koncentráciou parkov v Amerike. Pozrite sa do prekrásneho Chicaga už dnes, a to za senzačných 307 €, iba s leteckou spoločnosťou Air Berlin.

Autor: Roman BoedAutor: Roman Boed

Maledivy – 314 €

November je v plnom prúde a spolu s ním aj chladno a zima, ktorá sa rozhodne v niekoľkých ďalších mesiacoch nebude mať na ústupe. Nepamätáte si už na čaro letných dní a chýbajú vám slnečné lúče? Potom nastal čas na zahraničnú dovolenku pri mori, vďaka ktorej si oddýchnete, načerpáte novú energiu a predovšetkým získate zase zdravú farbu. V stredomorí, kam sa väčšina ľudí v lete vydáva, sa zime príliš neopálite, avšak exotické oblasti sú skvelou voľbou. Dovolenka za oceánom je zvyčajne veľmi drahá, preto je ideálne sledovať akčné ceny leteniek, vďaka ktorým môžete za dovolenku ušetriť stovky eur. Využite výhodných leteniek aeroliniek Qatar airways a vydajte sa na prekrásne slnečné Maldivy v novembri za senzačných 314 €.

Autor: Bert KaufmannAutor: Bert Kaufmann

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Akčné letenky na november bol publikovaný 13. listopadu 2016 v 04.15 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...