Germanwings a vaša lacná cesta do celého sveta

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, last minute, október, GermanWings

Sponzorované odkazy:

Germanwings a vaša lacná cesta do celého sveta

Milujete cestovanie a najradšej by ste na cestách trávili svoj všetok čas? Potom ste si pravdepodobne veľmi dobre vedomí faktu, ako je turistika náročná nielen na čas, ale aj financie. Navštevovanie zahraničných destinácií je skrátka drahé a preto vám nezostane, než zarábať „balíky“ peňazí alebo využívať akčné letenky, vďaka ktorým môžete spoznať celý svet takpovediac za babku. Využite služby nízko nákladových leteckých spoločností, ktoré sa špecializujú práve na lacnú prepravu a ponúkajú neustále tak lacné letenky, že si ich môže dovoliť naozaj každý. Jednou z populárnych a spoľahlivých aerolínií je Germanwings.

Germanwings je nemeckou leteckou charterovou spoločnosťou, ktorá začala svoje lietanie po Európe roku 1997. V tomto roku bola jedinou nízko nákladovou leteckou spoločnosťou svojho druhu, a tak sa stala absolútnym fenoménom. Do tej doby bolo lietanie záležitosťou skôr bohatších ľudí a naozaj nie každý si mohol dovoliť lietať. Od roku 1997 je však všetko inak a vy si tak môžete užívať tie najlacnejšie letenky na trhu, a to po celý rok.

Cancún – 229 €

Chýbajú vám slnečné lúče, teplo a krásne počasie bez mráčika? Potom by ste mali využiť akčných leteniek od leteckej spoločnosti Germanwings, vďaka ktorej sa teraz pozriete do prekrásneho mexického Cancúnu. Mexiko je plné prekrásnych pláží a zátok a ak si niekde naozaj odpočiniete a dokonale opálite telo, potom je Cancún skvelou voľbou. Letenky vás teraz vyjdú na neuveriteľných 229 €.

Autor: David JonesAutor: David Jones

Španielsko – Jerez – 69 €

Ak nebazírujete na konkrétnej destinácii a radi by ste poznali oblasť, kde ste ešte neboli, potom je ideálnou voľbou Španielsko a príjemné malebné mesto Jerez. Španielsko je známe svojim temperamentom a úchvatnou krajinou, čiže ľutovať svoju cestu rozhodne nebudete a obzvlášť nie v prípade, keď vás nízko nákladové letenky s Germanwings budú stáť iba 69 €, vrátane všetkých letiskových poplatkov a spiatočného letu.

Barbados – 406 €

Láka vás exotika a ešte ste zďaleka nemali tú možnosť preskúmať všetky obľúbené a toľko ospevované oblasti Karibiku alebo Atlantického oceánu? Potom využite novembrových leteniek od aerolínie Germanwings a vypravte sa na dych berúci ostrov Barbados. Tu je typická karibská krása a nechýbajú ani nekonečné piesočné pláže, priezračná hladina, vynikajúce jedlo a príjemní obyvatelia. Letenky kúpite za super cenu 406 €.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Germanwings a vaša lacná cesta do celého sveta bol publikovaný 31. října 2016 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...