Scandinavian Airlines - cestujte bezpečne a komfortne

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, last minute, október, Scandinavian Airlines

Sponzorované odkazy:

Scandinavian Airlines - cestujte bezpečne a komfortne

Letecká doprava prepravuje tisícky turistov denne a nesporne je tou najbezpečnejšou možnosťou transportu z jednej destinácie do druhej. Cestovanie automobilom je síce pomerne variabilné, avšak ak chcete byť rýchlo prepravení a pritom si užiť pohodlie, lietadlo je jasnou voľbou. Zažili ste niekedy nepríjemný let, kedy ste si neodpočinuli a báli ste sa o svoj život? Potom zabudnite na pofidérne letecké spoločnosti a vyberte si Scandinavian Airlines. Tá sa radí k najlepším aerolíniám na svete a ak vám niekto zaistí bezpečie a pohodlie, potom je to práve Scandinavian Airlines.

Možno ste o Scandinavian Airlines ešte nepočuli, avšak ide o najznámejšiu leteckú spoločnosť na svete. Začala fungovať už v roku 1946, a to na území Švédska, Nórska a Fínska. Tieto škandinávske krajiny sa spojili a po druhej svetovej vojne začali podnikať cesty naprieč práve týmito krajinami. V roku 1956 sa Scandinavian Airlines ako prvá na svete vydala cez oceán, a to konkrétne do Los Angeles. V dnešnej dobe je hlavným sídlom spoločnosti Štokholm, Švédsko, Kodaň, Dánsko, Oslo a Helsinki. Letecká spoločnosť Scandinavian Airlines v roku 1996 spolu s materskými mestami založila asociáciu Star Alliance, ktorá združuje tie najlepšie letecké aerolínie na svete. A kam sa so Scandinavian Airlines vypraviť? Do celého sveta!

Los Angeles – 391 €

Túžite sa pozrieť do Spojených štátov amerických a stále ste nemali tú vhodnú príležitosť? Potom využite akčné letenky od Scandinavian airlines a vydajte sa do majestátneho Los Angeles. Mesto anjelov by mal za svoj život vidieť každý, a to aspoň raz, pretože ide o vskutku prekrásne mesto, kde nechýba kultúra, pamiatky a tiež oceán a nekonečné pláže. Cena leteniek je teraz skvelých 391 €.

Autor: David JonesAutor: David Jones

Šanghaj – 326 €

Čína je jednou z najimpozantnej­ších krajín vôbec. Ako jedna z mála sa vyvíjala už pred tisíckami rokov a vzhľadom na jej izolovanosť je dnes neuveriteľne vyspelá a samostatná. Čína ponúka nielen netradičnú kultúru, ale aj tisícky rokov staré pamiatky a architektúru, skvelé jedlo, príjemných obyvateľov a moderné centrá. Vydajte sa do multikultúrneho Šanghaja za skvelých 326 € ešte dnes.

Cancún – 219 €

Nestihli ste sa tento rok vydať na letnú dovolenku alebo ste natoľko zavalení prácou a každodenným stereotypom, že máte pocit, ako by ste už dlho nikde neboli? Potom sa vydajte ešte dnes do prekrásneho mexického Cancúnu, kde nechýbajú belostné piesočné pláže, priezračný oceán a luxusné hotelové komplexy. Letenky teraz zoženiete za neskutočných 219 €, a to len od leteckej spoločnosti Scandinavian airlines.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Scandinavian Airlines - cestujte bezpečne a komfortne bol publikovaný 23. října 2016 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...