Ryanair alebo lacné októbrové letenky

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, last minute, október, ryanair

Sponzorované odkazy:

Ryanair alebo lacné októbrové letenky

Máte pocit, ako by ste v lete ani na žiadnej dovolenke neboli a radi by ste sa opäť pozreli do zahraničia, či už k moru alebo napríklad len na predĺžený víkend? Potom využite senzačných októbrových leteniek od leteckej spoločnosti Ryanair a vydajte sa na pobyt ešte dnes. Cestovanie je záľubou takmer všetkých ľudí na celom svete, avšak ceny leteniek vám tento koníček môžu značne skomplikovať. Preto sú tu spoločnosti, ktoré vám vašu túžbu po poznávaní nových krajín priblížia a prichádzajú každý mesiac s takými akciami, ktoré jednoducho nemožno odmietnuť.

Ryanair je leteckou spoločnosťou, ktorú pozná dnes už takmer celý svet. Síce nejde o spoločnosť s takou dlhoročnou históriou ako napríklad KLM, Lufthansa alebo American Airlines, avšak aj tak sa zapísala do sŕdc a myslí cestujúcich veľmi rýchlo a predovšetkým v pozitívnom slova zmysle. Ryanair je totiž nízko nákladovou leteckou spoločnosťou, vďaka ktorej môžete cestovať do celého sveta za neskutočné ceny, o ktorých sa vám ešte nedávno iba snívalo. Nechcete zbytočne vyhadzovať stovky za predražené a nezmyselné lety? Potom cestujte s nízko nákladovou aerolinkou Ryanair a vaše sny sa stanú skutočnosťou.

Autor: Training motivátorAutor: Training motivátor

Valencia – 29 €

Pokiaľ nemáte priamo vyhranenú destináciu, ktorú by ste chceli spoznať, potom sa nechajte priamo ovplyvniť cenami leteniek, ktoré vás zavedú na naozaj prekrásne zahraničné miesta. Jedným z nich je napríklad famózne mesto Valencia, ktoré si zamilujete. Španielske mesto a mekka futbalu je preslávené svojím temperamentom, výborným jedlom, priateľskými obyvateľmi a tiež príjemnou atmosférou, vďaka ktorej sa do mesta budete chcieť čo nevidieť zase vrátiť. Využite akčnú ponuku od Ryanair a vydajte sa do Valencie už dnes za skvelých 29 €.

Gran Canaria – 63 €

Nestihli ste sa tento rok pozrieť na zahraničnú dovolenku k moru alebo máte pocit, ako by ste tento rok pri mori snáď ani neboli? Potom nie je všetkým dňom koniec a vy sa vďaka lacným letenkám môžete pozrieť na prekrásne ostrovy, kde si užijete letnú dovolenku so všetkým. Letecká spoločnosť Ryanair teraz ponúka akčné letenky za senzačných 63 €, a to na prekrásny Gran Canaria na Kanárskych ostrovoch. Tu vás okrem mora a pláží nadchne panenská príroda a toľko možností k výletom a k poznávaniu tamojšej krajiny.

Korfu – 43 €

Ďalšou skvelou možnosťou na neskorú letnú dovolenku sú grécke ostrovy a konkrétne ostrov Korfu, kam sa môžete v tomto mesiaci pozrieť sa neskutočných 43 €. Grécko je vyhlásené svojimi nekonečnými piesočnými plážami, priezračným morom, ale aj vynikajúcou kuchyňou, ktorá vám naozaj učaruje.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Ryanair alebo lacné októbrové letenky bol publikovaný 13. října 2016 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...