Októbrové akčné letenky

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, last minute, október

Sponzorované odkazy:

Októbrové akčné letenky

Rovnako ako v iných mesiacoch, aj v októbri môžete cestovať čo hrdlo ráči. Kým v lete boli ceny leteniek vyššie a vzhľadom k turistickej sezóne často aj predražené, na jeseň sa pozriete na krásne miesta v zahraničí za skvelé ceny, ktoré nemajú obdobu. Október je mesiacom, kedy sa ešte môžete dostať na letnú dovolenku, ale musíte vybrať takú destináciu, kde bude teplo, slnečno a príjemne. Pozrite sa na výber akčných leteniek do celého sveta a cestujte za bezkonkurenčné ceny na trhu.

New York – 347 €

Ak existuje nejaké miesto alebo konkrétne mesto, ktoré by ste aspoň raz za svoj život mali navštíviť, potom je to nesporne New York. Toto majestátne veľkomesto je perlou Ameriky a neexistuje človek, ktorý by o jeho kráse mohol snáď pochybovať. Metropola je diametrálne odlišná od typických európskych miest, preto tu budete unesení a nadšení. Všetko je ohromné, až megalomanské a natoľko netradičné, že budete chcieť New York zase navštíviť. Vydajte sa do tohto úchvatného mesta s leteckou spoločnosťou Delta Airlines, a to už za senzačných 347 €.

Valencia – 35 €

Dovolenka nemusí byť len o mori, opaľovania sa a nič nerobenia. Pre mnoho ľudí je predstava odpočinku práve v eurovíkende alebo poznávacom zájazde, počas ktorého spoznáte doposiaľ nepoznané a zoznámite sa s kultúrou inej krajiny a iného mesta. Využite akčných októbrových leteniek a vydajte sa s teraz s leteckou spoločnosťou Ryanair do prekrásnej španielskej Valencie, kde budete nadšení. Mesto je plné historických pamiatok, architektúry, ale aj typickej horkokrvnej kultúry a nechýbajú ani španielske tapas barmi a vynikajúca paella na každom rohu. Ceny leteniek do Valencie vás v tomto mesiaci vyjdú na senzačných 35 €.

Autor: john YammaAutor: john Yamma

Miláno – 17 €

V októbri môžete jeden pracovný deň spojiť s víkendom a urobiť si malý výlet do jedného z prekrásnych európskych miest. Ak ešte neviete, kam by ste sa pozreli, využite neuveriteľne nízke ceny leteniek leteckej spoločnosti Ryanair a vydajte sa do úchvatného talianskeho Milána, kde budete určite nadšení. Miláno je mesto luxusu a módy, preto si tu nezabudnite nakúpiť oblečenie a vzhľadom k blížiacim sa Vianociam sa môžete tešiť aj na darčeky pre svojich najbližších, ktoré budú vskutku originálne a jedinečné. Cena letenky je neskutočných 17 €.

Madeira – 81 €

Chýbajú vám už slnečné lúče a chceli by ste si ešte oddýchnuť na slnečnej pláži a nachytať trochu toho bronzu? Potom sa vydajte s leteckou spoločnosťou Condor na prekrásny portugalský ostrov Madeira, kde si užijete ničím nerušenú letnú dovolenku so všetkým. Vzhľadom k tomu, že je už október, pravdepodobne sa nestretnete s davmi turistov a vaša dovolenka bude o to pokojnejšia a príjemnejšia. Cena letenky je teraz skvelých 81 €.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Októbrové akčné letenky bol publikovaný 9. října 2016 v 04.30 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...