Akčné letenky do netradičných miest

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, last minute, september

Sponzorované odkazy:

Akčné letenky do netradičných miest

Krásnych miest, ktoré by si zaslúžili návštevu je na planéte zem neuveriteľné množstvo a prakticky neexistuje spôsob, ako by ste ich mohli všetky navštíviť. Ak milujete cestovanie, potom ste iste spoznali všetky európske hlavné mestá, boli niekoľkokrát v Amerike a možno sa nebránite ani cestám do netradičných oblastí, ktoré nie sú práve typickými turistickými lokalitami, kde by sa to po celý rok hemžilo cudzincami. Využite akčných leteniek od významných leteckých spoločností a vydajte sa do miest, ktoré by ste inokedy nenavštívili.

Guatemala City – 471 €

Guatemala rozhodne nepatrí k tradičným turistickým lokalitám, kde by ste sa tlačili v dave turistov a prakticky bojovali o voľné miesto v hoteloch. Aj napriek tomu však ide o úchvatnú krajinu s množstvom krás, ktoré treba vidieť. Reč je napríklad o panenskej prírode, najrôznejších rastlinách, ktoré u nás neuvidíte a za zmienku stojí tiež priateľské obyvateľstvo a vynikajúca kuchyňa. Vydajte sa do Guatemala City už dnes, a to s leteckou spoločnosťou Delta za skvelých 471 €, vrátane spiatočného letu a všetkých letiskových poplatkov.

Autor: Dennis JarvisAutor: Dennis Jarvis

Ejlat – 47 €

Cestovanie nepozná hraníc a ak radi spoznávate miesta, ktoré ste ešte nepreskúmali, potom je na čase pozrieť sa do prekrásneho Izraela, ktorý prináša mnoho pozitív. Okrem úchvatných pamiatok a dych berúcej architektúry sa môžete tešiť na stánky s typickými suvenírmi, skvelé jedlo a kultúru, ktorá sa od tej našej diametrálne líši. Izrael je natoľko rozmanitý a svojhlavý, že vás iste zaujme počas niekoľkých prvých minút. Vydajte sa do Izraela, konkrétne do oblasti Ejlat za senzačných 47 €.

Temešvár – 7 €

Milujete cestovanie a nedokážete si predstaviť, že by ste sa počas stereotypného roka nepozreli nikam za hranice našej vlasti? Potom vás lacné a akčné letenky iste potešia a obzvlášť potom v prípade, keď si nemôžete dovoliť za zájazdy minúť príliš veľa peňazí. Skvelou voľbou pre september 2016 je napríklad Temešvár v Rumunsku, ktorý môžete navštíviť už za skvelých 7 €, a to vrátane spiatočného letu a letiskových poplatkov. Rumunsko síce nie je tak ekonomicky rozvinutá krajina ako Slovenská republika a ostatné európske krajiny, avšak čo vás tu naozaj uchváti a dostane, je nedotknutá krajina. Tej nebudete mať nikdy dosť. Cestujte v septembri do Rumunska s leteckou spoločnosťou Ryanair.

Autor: Dennis JarvisAutor: Dennis Jarvis

Článok Akčné letenky do netradičných miest bol publikovaný 29. září 2016 v 05.15 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...