Cestujte po Európe do 75 €

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, september, lacné letenky, akčné letenky, spoločnosť

Sponzorované odkazy:

Cestujte po Európe do 75 €

Cestovanie sa stalo fenoménom, ktorý zaplavil doslova celý svet. Ľudia cestovanie milujú a sú schopní mu dokonca podriadiť celý svoj život. Ak aj vy patríte k tým, čo si potrpia na preskúmavanie končín po celom svete a žiadny výlet, eurovíkend alebo dovolenka vám nie je cudzia, potom si pozrite akčné letenky na september, vďaka ktorým sa pozriete po celej Európe do skvelých 75 €, a to vrátane spiatočného letu a letiskových poplatkov.

Madeira – 70 €

Európske ostrovy sú veľmi obľúbenými destináciami pre letné dovolenky. Kým pevnina môže byť príliš rušná, ostrovy sú vždy o poznanie pokojnejšie, prevažuje tu panenská príroda a nehovoriac o krásnych plážach a nekonečnej panoráme. Jedným z najúchvatnejších európskych ostrovov je nesporne portugalská Madeira. Tu nájdete úplne všetko, po čom pri hľadaní letnej dovolenky túžite. Madeira je zmesou dych berúcej prírody, priezračného mora, nekonečných pláží, romantických zátok a zároveň rušných mestečiek, výborného jedla a priateľských obyvateľov. Vydajte sa na Madeiru ešte v septembri, a to s leteckou spoločnosťou Condor za senzačných 70 €.

Mallorca – 51 €

Pri výpočte krásnych európskych ostrovov samozrejme nesmieme zabudnúť ani na prekrásnu Mallorcu, ktorá je miláčikom ľudí po celom svete. Najkrajší ostrov Španielska je skvelou voľbou pre rodiny s deťmi, zamilované páry, párty priateľov, ale aj seniorov. Ak hľadáte univerzálne miesto, kde nájdete úplne všetko typické pre letnú destináciu, potom sa rozhodne vydajte na úchvatnú španielsku Mallorcu. Pokiaľ chcete vyraziť ešte v septembri, ceny leteniek sú úžasné. S leteckou spoločnosťou Condor sa na ostrov teraz dostanete za neuveriteľných 51 €.

Autor: KimAutor: Kim

Podgorica – 31 €

Mnohí turisti sa vydávajú do klasických a notoricky známych destinácií, bez toho, aby vyskúšali niečo nové. Áno, vypraviť sa do obľúbených turistických miest je istota, avšak počítajte aj s vyššími cenami a s množstvom turistov, ktorí očividne premýšľali rovnako. Ak sa však nebojíte pozrieť do destinácie, ktorá nie je tak známa a napriek tomu je prekrásna, potom cestujte do Podgorice v Čiernej Hore. Čierna Hora sa pýši prekrásnou krajinou, úchvatnými plážami a prostredím veľmi podobným tak populárnemu Chorvátsku. Cena leteniek do Podgorice je navyše teraz senzačných 31 €, a to len s leteckou spoločnosťou Ryanair.

Korfu – 44 €

Grécke ostrovy nesporne patria k najnavštevo­vanejším oblastiam Európy, predovšetkým keď sa jedná o letnú dovolenku. Ak ste sa ešte tento rok na dovolenku nestihli vypraviť, vydajte sa v septembri na prekrásny grécky ostrov Korfu, a to už za skvelých 44 € s leteckou spoločnosťou Ryanair.

Autor: Kyle TaylorAutor: Kyle Taylor

Najlacnejšie letenky nájdete na pelikan.cz

Článok Cestujte po Európe do 75 € bol publikovaný 21. září 2016 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...