Najlacnejšie septembrové letenky

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, september, spoločnosť

Sponzorované odkazy:

Najlacnejšie septembrové letenky

Prázdniny uplynuli ako voda a opäť je tu september s prísľubom blížiacej sa chladnej a sychravej jesene. Mnohí z vás možno v zápale pracovného vyťaženia nestihli riešiť dovolenku alebo ste sa chytro rozhodli, že počkáte, aké vám ponúknu septembrové letenky a last minute pobyty. Ako to tak býva, každý rok sú pobyty v septembri skrátka najlacnejšie a ak sa nutne potrebujete prehriať, oddýchnuť si na pláži alebo precestovať všetky svetové pamiatky, nastala tá najlepšia doba na dovolenku.

Maurícius – 380 €

Na exotické dovolenky sa síce väčšina ľudí vydáva v zime, keď sú u nás teploty pod bodom mrazu a vy sa nutne potrebujete ohriať a získať príjemnú opálenú farbu. Ak sú ale septembrové letenky tak lacné a akčné, bola by naozaj hlúposť ich veľkorysosť nevyužiť a nepozrieť sa do exotickej oblasti. Skvelou voľbou sú napríklad letenky na Maurícius, ktoré teraz zoženiete za senzačných 380 €, a to vrátane všetkých letiskových poplatkov. Lietajte so SmartWings a máte vyhrané.

Autor: Michela SimonciniAutor: Michela Simoncini

Svätý Martin – 328 €

U exotiky ešte chvíľu zostaneme, lebo nielen Maurícius, ale ďalšie ostrovy ponúkajú neuveriteľne lacné letenky, ktoré skrátka nemožno odmietnuť. Snívali ste odjakživa o ceste na prekrásny a slnečný Karibik? Potom si presne tento sen môžete splniť v septembri, kedy sú letenky lacnejšie až o 50 percent. Pozrite sa na prekrásny ostrov Svätý Martin, kde sú pláže piesočné, nekonečne dlhé, more priezračné a počas pobytu neobjavíte na oblohe jediný mráčik. Cena leteniek s leteckou spoločnosťou Air Carabies je teraz senzačných 328 €.

Ibiza – 61 €

Pre tých, čo by radi zostali v Európe a za pobyt chcú dať naozaj čo najmenej eur, je ideálnou voľbou oblasť Baleárskych ostrovov, a to konkrétne ostrov Ibiza. Ten je vyhlásený predovšetkým pre množstvo párty a večierkov, avšak zďaleka to tak nie je. Obzvlášť v lete, keď študentom skončili letné prázdniny, si na Ibize vskutku oddýchnete a užijete si pravú a nefalšovanú letnú dovolenku so všetkým. Letenky na krásny španielsky ostrov Ibiza vás teraz budú stáť skvelých 61 €, a to iba s leteckou spoločnosťou Condor.

Autor: Pepe RodMonAutor: Pepe RodMon

Článok Najlacnejšie septembrové letenky bol publikovaný 4. září 2016 v 05.15 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...