Ďalšie letenky do 370 € - kam poletíte vy?

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, last minute, august

Sponzorované odkazy:

Ďalšie letenky do 370 € - kam poletíte vy?

Cestovanie je skvelým spôsobom ako si spríjemniť stereotypné dni a ako sa vymaniť zo svojho bežného života. Či už si chcete oddýchnuť počas letných prázdnin alebo načerpať trochu energie v zime, cestovať môžete kedykoľvek počas roka. Využite akčných leteniek a spoznávajte krásy cudzích krajín za tie najlákavejšie ceny. Viete si predstaviť zaobstarať si letenky za 19 € do Milána, za 37 € do Londýna či za 333 € do New Yorku? Dnes je všetko možné preto cestujte za tie najvýhodnejšie ceny na trhu.

Lefkada – 89 €

Nestihli ste sa tento rok vypraviť na pravú letnú dovolenku? Ešte zďaleka nie je neskoro a môžete si užiť veľa slniečka a morské vlny v septembri alebo v októbri. Zabudnite však na sever Talianska alebo Chorvátska a vydajte sa na slnečné grécke ostrovy, ktoré lákajú nielen krásnymi podmienkami, ale teraz tiež neuveriteľne lacnými letenkami. Na prekrásnu grécku Lefkadu sa pozriete už za 89 €, a to vrátane všetkých letiskových poplatkov. Cestujte na Lefkadu s Air Berlin a lacné letenky máte zaručené.

New York – 296 €

Ak naopak už máte letnú dovolenku za sebou alebo si nepotrpíte na slnečné počasie a opaľovanie sa na vyhriatych plážach, teraz je ideálny čas dostať sa na poznávací zájazd do majestátneho New Yorku. New York je metropola, ktorú by mal za život vidieť každý človek a pokiaľ ste dlho šetrili na letenky a celkový pobyt, teraz je tá správna doba sa do New York City vypraviť. S leteckou spoločnosťou Norwegian sa v auguste pozriete do New Yorku za senzačných 296 €.

Autor: Andrés Nieto PorrasAutor: Andrés Nieto Porras

Dubaj – 195 €

Túžite po naozaj luxusnej dovolenke, ktorej sa nič nevyrovná? Potom by ste sa mali vypraviť do prekrásneho a prepychom preplneného Dubaja, kde budete ako ryba vo vode. Letenky do tohto skvostného miesta sú však zvyčajne veľmi drahé, preto musíte „vychytať“ tú správnu dobu, kedy budú letenky lacné. Teraz máte však skvelú šancu, pretože s leteckou spoločnosťou Ukraine Airlines sa do Dubaja pozriete za senzačných a takmer neuveriteľných 195 €, a to vrátane spiatočného letu.

Gran Canaria – 70 €

Milujete prírodu a je pre vás dôležitejšia ako pamiatky a ruch veľkomesta? Potom sú presne pre vás stvorené Kanárske ostrovy. Na Kanárskych ostrovoch je prakticky neustále príjemná jar, čiže sa nemusíte obávať tropických teplôt a slniečka, ktoré neustále praží. Gran Canaria okrem dych berúcej prírody ponúka aj krásne prostredie mesta a samozrejme veľmi malebné pláže a zátoky ako z katalógu. Na Gran Canaria sa teraz pozriete za senzačných 70 €, a to iba s leteckou spoločnosťou Norwegian.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Ďalšie letenky do 370 € - kam poletíte vy? bol publikovaný 22. srpna 2016 v 06.15 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...