Cestujte za poznaním, a to lacno

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, august, leto, akčné letenky, lacné letenky

Sponzorované odkazy:

Cestujte za poznaním, a to lacno

Cestovanie je veľmi obľúbenou aktivitou ľudí po celom svete a ako je každý človek úplne rozdielny, tak práve cestovanie spája kontinenty s najrôznejšími kultúrami naprieč celým svetom. Koho by tiež cestovanie nebavilo, keď ide o aktivitu, pri ktorej spoznávate nové oblasti, skúšate doteraz nevyskúšané, ochutnávate nové jedlá, užívate si nič nerobenie a unikáte zo svojho stereotypu, ktorý môže byť často veľmi náročný, a to predovšetkým psychicky. Skôr si mohli dovoliť cestovať len tí najbohatší jedinci, avšak tie doby sú dávno preč a teraz môžete spoznávať a objavovať aj vy, a to za tak nízke ceny, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Chcete Európu, exotické oblasti alebo odľahlé krajiny, ktoré nepoznajú civilizáciu? Vydajte sa do sveta už teraz s lacnými letenkami, ktoré čakajú na každom rohu.

Bali – 463 €

Túžite spoznať exotickú oblasť, ktorá je ako vystrihnutá z pohľadnice? Potom vás určite nemôže nelákať prekrásna Indonézia a konkrétne jej najkrajší ostrov – Bali. Bali je hotovým rajom na zemi, ktorý by mal aspoň raz za život spoznať úplne každý človek. Nekonečne dlhé piesočnaté pláže, smaragdovo modré more, palmy kam len oko dovidí, romantické bungalovy aj luxusné hotely, lacné ubytovanie a vynikajúce zdravé jedlo. To všetko a mnoho ďalšieho je Bali, ktoré teraz môžete s letenkami od China Eastern navštíviť za senzačných 463 €.

Bangkok – 247 €

Ďalším pútavým miestom, ktoré ročne navštívi desiatky tisíc nadšených turistov, je rozhodne Bangkok. Hlavné mesto Thajska je podmanivé, rušné a naozaj lákavé, lebo v sebe snúbi krásu exotickej krajiny s ruchom veľkomesta. Z Bangkoku sa navyše ľahko dostanete do typických turistických oblastí, kde nechýba prekrásne more, biely piesok a všetko, čo k dokonalej a krásnej dovolenke patrí. Do exotického Thajska sa teraz môžete pozrieť za senzačných 247 €, a to iba s leteckou spoločnosťou Gulf Air.

Autor: Thomas DepenbuschAutor: Thomas Depenbusch

Korfu – 70 €

Nie každý sa chce vydať do exotickej oblasti a obzvlášť nie v lete, keď je všade veľa turistov. Využite krásneho a teplého počasia v Európe a vypravte sa na populárne grécke ostrovy, ktoré až do októbra sľubujú úchvatné počasie, teplé more a jednoducho geniálne podmienky pre pravú letnú dovolenku. V auguste sa navyše môžete pozrieť na krásny ostrov Korfu, ktorý je jedným z najnavštevo­vanejších miest Grécka. Letenky na ostrov Korfu vás navyše teraz vyjdú na neuveriteľných 70 €, a to iba s leteckou spoločnosťou Condor.

New York – 334 €

Neláka vás exotika, stredomorie ani iná oblasť, kde by ste sa povaľovali bezcieľne pri mori a oddávali sa sladkému ničnerobeniu? Potom si nesmiete nechať ujsť neuveriteľne lacné letenky do najnavštevova­nejšieho mesta Ameriky, ktorým je samozrejme majestátny New York. Za senzačných 334 € môžete vidieť legendárnu Sochu Slobody, pozrieť sa do Central parku a ochutnať miestne americké špeciality. Letenky do New York City vás s leteckou spoločnosťou Air Canada budú stáť iba 334 €.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Cestujte za poznaním, a to lacno bol publikovaný 21. srpna 2016 v 00.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...