Last minute júl - tipy na letné letenky

Tagy:  dovolenka, lietanie, lacné letenky, akčné letenky, júl, leto, last minute

Sponzorované odkazy:

Last minute júl - tipy na letné letenky

Júl je typickým dovolenkovým mesiacom, kedy sa väčšina ľudí vydáva do odľahlých zahraničných destinácií a väčšina sa už nemôže dočkať tej pravej letnej dovolenky. Možností, kam sa cez prázdniny vydať je samozrejme nekonečne veľa a výber destinácie veľmi podnecuje tiež výber vašej spoločnosti. Ak sa rozhodnete cestovať s deťmi a celou rodinou, ideálne stavte na miesto, kde sa deti nebudú nudiť. S partnerom sa ideálne vydajte do romantického miesta, kde si užijete súkromie a pohodu a s priateľmi napríklad na jachtu alebo do kempu, kde môžete každý večer popíjať a oslavovať. Dovolenku vám určite spríjemní cena leteniek, ktorá rozhodne nemusí byť nijako vysoká.

Vyberte si dovolenku podľa leteniek

Ak ešte dovolenku nemáte vybranú a nepreferujete jednu určitú destináciu, kam skrátka musíte ísť, potom sa orientujte podľa ceny leteniek, ktoré môžete zohnať za bezkonkurenčné ceny. Možno žijete v domnienke, že v letnej sezóne budú letenky najdrahšie a lacnú dovolenku skrátka nemôžete zohnať, avšak nie je tomu tak. Dokonca v tejto hlavnej sezóne narazíte na naozaj lacné letenky, ktoré vás svojou cenou nadchnú. Pozrite sa na aktuálnu ponuku akčných leteniek a vyberte si dovolenku snov.

Vydajte sa do Thajska na letnú dovolenkuVydajte sa do Thajska na letnú dovolenku

Kostarika – Liberia – 384 €

Ak vás už Európa až tak nebaví a radi by ste sa pozreli o niečo ďalej, potom je tu presne pre vás pripravená akcia na letenky do prekrásnej Kostariky, a to konkrétne do oblasti Liberia. Kostarika je ideálnym dovolenkovým rajom pre páry. Cez deň sa môžete opaľovať na nekonečne dlhých plážach a oddychovať a večer sa vydáte do mesta, kde si na trhoch nakúpite suveníry a v uličkách ochutnáte to najlepšie jedlo, ktoré v slovenských reštauráciách rozhodne nenájdete. Využite akčných leteniek od Air Canada a vydajte sa do Kostariky za skvelých 384 €.

Thajsko – Bangkok – 368 €

A čo tak konečne vyskúšať to legendárne Thajsko? Thajsko je jednou z najpopulárnejších destinácií, kam sa ročne vypravia tisícky ľudí, ktorí si chcú užiť pravú a nefalšovanú exotickú dovolenku. Thajsko je skvelé v tom, že si užijete dovolenku pri oceáne a pritom môžete zažiť pravý ruch veľkomesta. Ak sa na pláže prekrásneho Thajska chcete pozrieť, nezabudnite sa zastaviť v hlavnom meste, ktoré vás okamžite nadchne a pravdepodobne ho budete chcieť navštíviť znova. Bangkok v sebe snúbi thajské tradície v pravom slova zmysle spolu s modernými reštauráciami, hotelovými komplexmi a samozrejme nákupnými centrami. Letenky do Thajska vás teraz s leteckou spoločnosťou Ukraine International vyjdú na senzačných 368 €.

Článok Last minute júl - tipy na letné letenky bol publikovaný 27. července 2016 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...