Amerika last minute? V júli áno

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, nízkonákladové letenky, júl, leto, amerika, usa

Sponzorované odkazy:

Amerika last minute? V júli áno

Júl je ako stvorený pre cestovanie všetkého druhu. Zatiaľ čo v zime sa do každej vysnívanej destinácie pozrieť nemôžete, leto je ideálne pre navštevovanie miest po celom svete. Pravdou je, že je v lete cestovateľská sezóna, preto môžete mať pocit, že sú ceny zájazdov dosť drahé, avšak aj napriek tomu existujú last minute letenky, vďaka ktorým môžete cestovať po celom svete za skvelé a bezkonkurenčné ceny. Tak na čo ešte čakáte? Hurá do lietadla a za dobrodružstvom, na ktoré nikdy nezabudnete.

Skvelou voľbou pre letné cestovanie je napríklad Amerika. Ak sa chcete vyhnúť davom európskych turistov a nechcete Slovákov stretávať na každom rohu, potom sa namiesto do Talianska alebo tak veľmi obľúbeného Chorvátska vydajte naprieč Spojenými štátmi Americkými, ktoré vás úplne uchvátia a navyše zoženiete teraz júlové letenky za senzačné ceny. Inšpirujte sa a vydajte sa na cesty ešte dnes.

Autor: faungg Autor: faungg 's photos

New York – 390 €

Po návšteve New Yorku túži snáď úplne každý človek a zvyčajne aj takí, ktorí si na cestovanie príliš nepotrpia a najradšej navštevujú stále dookola tie typické a osvedčené destinácie. New York je však mestom, ktoré by mal za svoj život navštíviť naozaj každý človek. Hovoríte si prečo? Prečo práve toto mrakodrapmi preplnené mesto? Pretože New York je diametrálne odlišný od všetkých ostatných metropol, nájdete tu úplne všetko, po čom vaše srdce prahne, od moderného oblečenia, luxusných hotelov, autentického jedla, až po prírodu v Central parku. Na návštevu New Yorku nepotrebujete mesiac, postačí vám týždeň, aby ste si prezreli tie najzaujímavejšie pamätihodnosti a usúdili, že je mesto absolútne úchvatné a dych berúce. Letenky do majestátneho New Yorku vás s leteckou spoločnosťou Air Berlin teraz vyjdú na senzačných 390 €, a to vrátane spiatočného letu a všetkých poplatkov.

Florida – Miami – 394 €

Ďalším úplne impozantným miestom, z ktorého budete doslova „paf“ je Miami. Florida je sama osebe tak trochu rajom na zemi, a to už práve pre svoje nekonečné pláže, prekrásny oceán, v ktorom sa môžete kúpať, potápať aj surfovať ale aj pre svoju prírodu a rozmanitosť. Na jednej strane sú tu kvetnaté kopce, palmy a zeleň, na strane druhej luxusné butiky, celebrity, majestátne hotelové komplexy a mnoho ďalších krás, ktoré vás nenechajú chladnými. Miami je miesto, kde môžete stráviť hoci aj celé prázdniny a napriek tomu nebudete mať dosť. Páčiť sa tu bude aj vašim deťom, preto sa na Floridu môžete vypraviť s celou rodinou. Cena leteniek opäť od Air Berlin je teraz skvelých 394 €

Autor: Corey BalazowichAutor: Corey Balazowich

Článok Amerika last minute? V júli áno bol publikovaný 24. července 2016 v 10.30 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...