Leťte na Bali za 458 €

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, bali, ostrov

Sponzorované odkazy:

Leťte na Bali za 458 €

Stále ste sa nerozhodli, kam sa vyberiete na letnú dovolenku? Potom by ste sa mali už konečne dostať ku konečnému výsledku lebo vám leto prekĺzne medzi prstami a vy tak premeškáte šancu na odpočinok a poznanie niečoho nového. Každý rok ste navštevovali typické stredomorské oblasti alebo okolie Jadranu? Potom by ste pre tento rok mali urobiť zmenu a využiť neuveriteľne akčných leteniek leteckej spoločnosti China Eastern, vďaka ktorej sa teraz môžete pozrieť do mnohých atraktívnych oblastí za skvelé ceny. Teraz napríklad letenka na prekrásne Bali stojí úžasných 458 €. Neváhajte a vydajte sa na exotickú dovolenku na dych berúci ostrov ešte dnes.

Bali je jedným z najkrajších indonézskych ostrovov, nachádzajúci sa na západe Malých Sund. Keď sa povie Bali, väčšina ľudí si automaticky predstaví úplný raj na zemi a presne taký tento ostrov tiež je. Niekoľko miliónový ostrov je najviac obsadený prívržencami indonézskej hinduistickej menšiny, preto sa hovorí o takzvanom balijskom hinduizmu. Fakt, že sú miestni občania značne veriaci dokazuje množstvo pamiatok, sôch a iných artefaktov, či už historických alebo dobových, ktoré sa objavujú naprieč celým exotickým ostrovom. Bali je tiež známy ako ostrov umenia a tanca, preto tu tieto prvky objavíte na každom rohu. Miestni občania sú rovnako veľmi nadaní a hudbu priamo milujú. Turistov preto neustále uchvacujú svojim talentom a typickým indonézskym tancom a hudbou, ktorú si sami zložia a zahrajú na ručne vyrobené nástroje. Ak dokážete toto umenie oceniť, na ostrove budete ako ryby vo vode a na zážitky budete veľmi dlho, ba dokonca celý život spomínať.

Autor: Thomas DepenbuschAutor: Thomas Depenbusch

Ak sa na ostrov budete chcieť skôr či neskôr vypraviť, mali by ste rozhodne niečo vedieť aj o miestnych obyvateľoch, ktorí vás budú dennodenne obklopovať. Kým v niektorých oblastiach turistického rázu sú miestni občania neveľmi priateľskí a dokonca arogantní, tu sa vám bude neuveriteľne páčiť. Miestni občania sú za turistov jednak veľmi vďační, ale predovšetkým majú vo svojej prirodzenosti v povahe, správať sa vždy úctivo, priateľsky a privítať vás s otvorenou náručou. Ak vás obyvatelia Bali pozvú na obed alebo pohostenie, nečudujte sa a ich pozvanie s pokojom prijmite. Obyvatelia ostrova Bali uznávajú tradičné rodinné hodnoty, preto majú niekoľko detí a tým prispievajú k rozvoju ostrova a jeho rastu.

Čo vás na ostrove Bali samozrejme dostane na prvý pohľad, je úchvatná príroda a oceán. Ten je tu priezračný, príjemne teplý a nechýbajú samozrejme typické exotické palmy a mnoho rastlín, ktoré inde, než práve na Bali neuvidíte. Ubytovať sa môžete v luxusnom hotelovom komplexe s kompletným servisom alebo využite menších bungalovov a typických romantických obydlí.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Leťte na Bali za 458 € bol publikovaný 10. července 2016 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...