Poznávajte krásy európskych miest za pár eur

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, cestovanie, európa, mestá, paríž, benátky, londýn

Sponzorované odkazy:

Poznávajte krásy európskych miest za pár eur

Júl a august sa obvykle nesú v znamení letných zájazdov, na ktoré sa väčšina ľudí teší po celý rok. Či už sa plánujete vypraviť len s partnerom, deťmi alebo s partiou priateľov, predsa len je leto dosť dlhé a jedna dovolenka, trvajúca maximálne 14 dní alebo dokonca len týždeň, utečie neuveriteľne rýchlo. Zrazu potom pred vami bude ten starý známy stereotyp a fakt, že je vonku krásne, na ňom nič nezmení. Urobte si preto leto o trochu lepšie, než tomu bolo v predošlých rokoch, a vydajte sa za akčné ceny do niektorého z prekrásnych európskych miest, kde spoznáte tamojšiu kultúru, pamiatky a ochutnáte miestne špeciality. Už viete, kam to bude?

Paríž za 28 €

Ak ste sa predsa len rozhodli, že sa ešte za hranice našej vlasti pozriete, potom je pred vami samozrejme otázka, kam to bude. Možností je nespočetné množstvo a ak doslova nebazírujete na určitom mieste, mali by ste sa nechať strhnúť akčnými letenkami, vďaka ktorým ušetríte desiatky eur a napriek tomu bude váš pobyt nezabudnuteľný a rozhodne nie nijak ochudobnený. S leteckou nízkonákladovou spoločnosťou EasyJet sa teraz v júli môžete pozrieť napríklad do hlavného mesta Francúzska, a to za senzačných 28 €. Paríž je možno akousi klasikou a ošumelou tradíciou, avšak kto nebol aspoň raz v meste lásky a romantiky, akoby nebol a pokiaľ ste ju mali tú česť navštíviť už niekoľkokrát, stále má čo ponúknuť a čím vás prekvapiť. Neváhajte preto a vydajte sa v ústrety Louvru a Eiffelovej veži ešte dnes.

Benátky za 30 €

Ak ste si predsa len rozmysleli, že tento rok do Paríža nepôjdete alebo počkáte na iné ročné obdobie, je tu ďalšia akčná ponuka od aerolinky Wizzair, a to v podobe neuveriteľne lacných leteniek do prekrásnych talianskych Benátok. Taliansko je samé osebe veľmi atraktívnym miestom a prakticky neexistuje oblasť alebo mesto, kde by sa vám nepáčilo. Benátky sú v tomto období zaliate slnkom a ponúkajú toľko romantických chvíľ, o ktorých sa vám s partnerom nikdy ani nesnívalo. Vydajte sa na palubu Gondoly ešte dnes, a to za senzačných 30 €.

Autor: Rodrigo ParedesAutor: Rodrigo Paredes

Londýn za 28 €

V Paríži aj Benátkach sa môžete tešiť na jedno, a tým je neskonalá romantika, prechádzky a jednoducho všetko, čo vy a partner oceníte. Kam sa ale vydať, ak neplánujete cestovať so svojou drahou polovičkou alebo žiadnu nemáte a chcete si užiť predĺžený víkend s partiou kamarátok? Ideálnou voľbou je Londýn, kde jednak nechýbajú pamiatky, história a predovšetkým si tu užijete nákupy podľa svojich predstáv. Cena letenky so spoločnosťou EasyJet je teraz senzačných 28 €. Tak na čo ešte čakáte? Hurá pre nové šaty a kabelky.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Poznávajte krásy európskych miest za pár eur bol publikovaný 7. července 2016 v 13.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...