Dovolenka za super ceny? Iba s lacnými letenkami

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, nízkonákladové letenky, júl, leto

Sponzorované odkazy:

Dovolenka za super ceny? Iba s lacnými letenkami

Na letnú dovolenku sa chce aspoň raz za rok vypraviť úplne každý, o tom niet pochýb, avšak nie vždy sú ceny zájazdov práve cenovo dostupné a tak by sa vám ľahko mohlo stať, že miesto na vysnívaný zájazd k moru pôjdete na Liptovskú Maru alebo na vašu chatu , kde beztak trávite takmer všetky letné víkendy. Existuje tu však možnosť, vďaka ktorej sa na dovolenku k moru pozrie naozaj každý, a tou sú lacné letenky. S tými tohtoročné leto opäť roztrhlo vrece a ak budete chytrí, potom môžete ušetriť desiatky eur, ba dokonca stovky eur. Nechajte sa inšpirovať akčnými letenkami na júl a vydajte sa za dobrodružstvom za pár eur.

Mallorca – 61 €

Vždy ste snívali, že sa pozriete na jeden z impozantných španielskych ostrovov, ktoré neustále sľubujú prekrásne počasie, teplé more, luxusné ubytovanie a krajinu, o ktorej sa vám ani nesnívalo? Potom sa vám toto želanie môže vyplniť už dnes, a to s neuveriteľne lacnými letenkami od leteckej spoločnosti TULfly, ktorá teraz ponúka letenky na úchvatný ostrov Mallorca za neuveriteľných 61 €.

Burgas – 40 €

Pred pár rokmi, kedy bolo najviac populárne jazdiť do Chorvátska, pretože bolo naozaj lacné, Slováci objavili tiež krásy Bulharska a nestačili sa čudovať. Nielen, že v tejto krajine zoženiete lacné ubytovanie, ale stravovanie vás tu vyjde podstatne lacnejšie, než doma. Jedlo v reštauráciách zoženiete aj do 4 eur za menu a nehovoriac o nákupoch v obchodoch a na trhoch. Bulharsko je navyše prekrásnou prímorskou krajinou, kde sú ohromné vlny a skvelé piesočné pláže. Vydajte sa v júli do Bulharska na letnú dovolenku, a to len s leteckou spoločnosťou Bulgarian Air Charter, ktorá teraz ponúka akčné letenky za 40 €.

Autor: Dennis JarvisAutor: Dennis Jarvis

Ibiza – 51 €

Predovšetkým pre mladých je dovolenka nielen zaslúženým oddychom po študijnom roku alebo stereotype v zamestnaní, ale aj zábavou. Kým rodiny s deťmi a starší ľudia preferujú výlety po pamiatkach, aquaparkoch a odpočívanie na pláži alebo v hotelovom komplexe, mladí ľudia sa chcú baviť a tiež chodiť na vyhlásené párty, kde takisto spoznajú veľa mladých a atraktívnych ľudí. Ak patríte k nim, vydajte sa na ostrov Ibiza, ktorý je známy práve pre svoje večierky a najrôznejšie akcie. Cena leteniek so spoločnosťou Condor je skvelých 51 €.

Lamezia Terme – 62 €

Klasikou, ktorá nikdy nemôže omrzieť, je rozhodne Taliansko. Táto krásna krajina je natoľko rozmanitá, že ju môžete navštevovať po celý rok. V zime vás uchvátia prekrásne Alpy, na jeseň Miláno a nakupovanie, na jar Florencia alebo romantické Benátky a v letných mesiacoch prakticky všetky prímorské oblasti alebo Lago de Garda. Dovolenkou v Taliansku skrátka nikdy nič nepokazíte. Využite tohtoročný júl akčných leteniek od leteckej spoločnosti Air Berlin a vydajte sa do úchvatnej a podmanivej oblasti Lamezia Terme už za senzačnú cenu 62 €.

Autor: Michela SimonciniAutor: Michela Simoncini

Článok Dovolenka za super ceny? Iba s lacnými letenkami bol publikovaný 4. července 2016 v 06.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...