Kam sa tento rok v lete vydať alebo 5 tipov na letné zájazdy

Tagy:  letenky, lietanie, dovolenka, zájazd, leto, darčeky, darčeky pre mužov, pánske tričká

Kam sa tento rok v lete vydať alebo 5 tipov na letné zájazdy

Aj keď vysoké teploty a krásne počasie panuje už nejaký ten piatok, podľa kalendára leto oficiálne začalo až teraz. Ak ste si doteraz jeho príchod neuvedomovali, potom nastal čas začať premýšľať, ako letné dni budete tráviť a kam sa na dovolenku vyberiete. Možností je samozrejme nespočetné množstvo a záleží len a len na vašich preferenciách, či sa budete 14 dní opaľovať na preslávenej pláži alebo si užijete adrenalín a športovanie. Ak sa vo výbere dovolenky nemusíte obmedzovať, užite si tohtoročné prázdniny plnými dúškami a cestujte po všetkých kútoch planéty. A že nemáte nápady ani dostatok fantázie? Máme pre vás pár skvelých cestovateľských tipov, ktoré určite oceníte a možno využijete ako originálny darček pre muža alebo svoje ratolesti.

Hurá za najkrajšími plážami a priezračným morom

Drvivá väčšina ľudí má v prípade letnej dovolenky jasno a túžia po dokonalej kombinácii priezračného mora a prekrásnych pláží. Takéto zadanie sa môže javiť ako pomerne jednoduché avšak zdanie niekedy klame. Mnoho oblastí, hoci prímorských, neoplýva čistotou, voda je kalná a nehovoriac o riasach a dokonca medúzach, ktoré vám môžu značne znepríjemňovať pobyt. Ak chcete mať istotu dych berúceho prostredia a prírody, vydajte sa na Francúzsku riviéru, do španielskej Andalúzie alebo na grécke ostrovy. Letenky navyše zoženiete za veľmi príjemné ceny, preto si dovolenku budete môcť dovoliť s celou rodinou.

Kam sa tento rok vyberiete na dovolenku? autor: Dmitry KomarovskyKam sa tento rok vyberiete na dovolenku? autor: Dmitry Komarovsky

Nech žijú nákupy v cudzine

Pod pojmom dovolenka si každý predstaví niečo úplne odlišné a nie pre každého je symbolom relaxácia mora a piesočnej pláže či dokonca vysoké subtropické teploty. Pre mnoho žien je naopak ideálnym odpočinkom „vyčíňanie“ v obchodoch s kreditnou kartou a preplnenou peňaženkou v ruke. Ak chcete spojiť dovolenku spoločne s túžbou po novom šatníku, využite akčných leteniek do Paríža, Londýna alebo Mekky módy – Milána a vydajte sa za nákupmi štýlovo. Nakupovanie v cudzine má nielen svoje opojné kúzlo, ale tiež ponúka netradičné pánske tričká, značkové kabelky aj prvotriedne šperky za ceny, o ktorých sa vám v drahých butikoch na Slovensku ani nesnívalo.

Užite si EURO v pravej futbalovej atmosfére

O mužoch je známe, že bezhranične milujú automobily a samozrejme šport, predovšetkým potom hokej a futbal. Týmto dvom športom sú ochotní obetovať nielen veľa času, ale aj peňazí. Ak chcete svojej polovičke dopriať krásne prázdniny, na ktoré nikdy nezabudne alebo tiež túžite po futbalovom zápase, ktorý má tie pravé „grády“ na vlastné oči, potom si kúpte vstupenky na EURO 2016 a vydajte sa na majstrovstvá Európy vo futbale do jedného z úchvatných európskych miest. Po zápase si tak užijete futbalovú atmosféru plnými dúškami a ešte spoznáte históriu, kultúru a zvyklosti inej zahraničnej krajiny.

Dovolenka v športovom duchu

Pre aktívnych jedincov a nadšených športovcov môže ideálna dovolenka predstavovať cyklovýlety, pešiu turistiku, fitnes alebo napríklad adrenalínové zážitky. Zasväťte preto voľný čas obľúbenej pohybovej činnosti a vypravte sa na dovolenku do hôr alebo si objednajte športový zájazd, ktorý bude od začiatku do konca nadupaný aktivitami všetkého druhu. Počas dovolenky tak vypustíte paru a ešte prídete o pár kíl ľahší.

Ako si predstavujete dovolenku snov? autor: Brian LauerAko si predstavujete dovolenku snov? autor: Brian Lauer

Článok Kam sa tento rok v lete vydať alebo 5 tipov na letné zájazdy bol publikovaný 26. června 2016 v 22.30 v rubrike PR články. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...