Last minute júnové letenky

Tagy:  lietanie, dovolenka, zájazd, leto, letná dovolenka, cestovanie

Sponzorované odkazy:

Last minute júnové letenky

Jún je plný letných zájazdov a predovšetkým možností ako cestovať a spoznávať nové krajiny a doteraz neobjavené a nepreskúmané miesta. Cestovanie však niečo stojí a pokiaľ nezarábate milióny, potom sa pravdepodobne snažíte aspoň trochu šetriť a cestovať výhodne. Pozrite sa na aktuálnu ponuku akčných leteniek, vďaka ktorým sa do krajín nielen Európy, ale celého sveta pozriete naozaj za bezkonkurenčné ce­ny.

Lanzarote – 70 €

Veľmi obľúbenou turistickou destináciou sú nielen v letných mesiacoch Kanárske ostrovy, ktoré ročne navštevujú desiatky tisíc natešených turistov z celého sveta. Slováci Kanárske ostrovy milujú predovšetkým pre ich nezameniteľnú krajinu a zvieratá, ktoré skrátka nikde inde neuvidíte. Vydajte sa na prekrásne Kanárske ostrovy, konkrétne potom do oblasti Lanzarote už v júni, a to za senzačných 70 €. Cestujte s leteckou spoločnosťou Condor a tieto lacné letenky vás neminú.

Malta – 35 €

Pri spoločnosti Condor ešte chvíľu zostaneme, lebo tento rok naozaj ponúka exkluzívne zájazdy za celkom bezkonkurenčné ceny na trhu. Ďalšou úchvatnou ponukou len v júni sú letenky na ostrov Malta, a to už za senzačných a neopakovateľných 35 €, a to vrátane spiatočného letu. Spoločnosť Condor si je plne vedomá narastajúcej konkurencie a preto sa snaží poskytovať naozaj tie najvýhodnejšie podmienky na trhu. Malta je navyše ostrovom, kde sa bude páčiť mladým ľuďom i starším párom a dokonca rodinám s deťmi.

Autor: Ted MurphyAutor: Ted Murphy

Alicante – 70 €

Premýšľate, do akej destinácie sa vypraviť tento rok a nechcete už, ako predošlé roky, navštevovať Chorvátsko alebo Taliansko? Potom je tou najlepšou voľbou rozhodne Španielsko, a to konkrétne oblasť Alicante, kde si príde na svoje zaručene každý cestujúci. Španielsko je veľmi krásnou krajinou, ktorá je bohatá ako na prírodné pamiatky, tak na históriu a nechýbajú samozrejme nekonečné pláže, priezračné more a promenády v malebných mestách. Alicante môžete tento rok v júni navštíviť už za skvelých 70 €, a to iba s leteckou spoločnosťou Eurowings, ponúkajúcou stabilne veľmi nízke ceny leteniek.

Punta Cana – 254 €

Exotické oblasti sa obvykle navštevujú skôr v zimných mesiacoch, avšak nič vám nebráni v tom, vydať sa za exotikou tisíce kilometrov ďaleko aj v júni. Ba naopak, v tomto čase budú ceny zájazdov a predovšetkým leteniek podstatne lacnejšie, preto pre vás návšteva Karibiku, Indonézie alebo Filipín bude v tejto dobe praktickejšia a finančne úspornejšia. A kam sa v júni vypraviť? Skvelou voľbou je Dominikánska republika a jej hlavné mesto Punta Cana, ktoré vám učaruje ako krajinou, tak svojou obyčajnosťou a ústretovým obyvateľstvom.

Autor: Dave BezaireAutor: Dave Bezaire

Článok Last minute júnové letenky bol publikovaný 12. června 2016 v 13.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...