3 májové letenky za neuveriteľné ceny

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, víkend, akčné letenky, last minute

Sponzorované odkazy:

3 májové letenky za neuveriteľné ceny

Lietanie je čím ďalej populárnejším druhom transportu, ba dokonca sa stáva najobľúbenejšie, najbezpečnejšie, najrýchlejšie a treba podotknúť že tiež najlacnejšie. Zatiaľ čo v predchádzajúcich rokoch si dovolenku lietadlom mohlo dovoliť naozaj len pár majetnejších jedincov a tí ostatní sa radšej vybrali do Chorvátska alebo Talianska vlastným automobilom a iba s navigáciou, dnes je ekonomicky výhodnejšie letieť, pretože cena nafty a ropy stúpa stále vyššie a vyššie, avšak ceny leteniek deň za dňom klesajú, a to často až na smiešne a neuveriteľné sumy. Výhodou je teda fakt, že môžete cestovať pomerne často a prakticky kamkoľvek len budete chcieť. Máte už plné zuby stereotypu, nemôžete sa dočkať, až si opäť trochu oddýchnete a nutne potrebujete vypadnúť zo zabehnutých koľají a každodenného kolobehu? Potom sa pozrite na aktuálne akčné letenky a vydajte sa na dovolenku napríklad už zajtra.

Mexiko za 369 €

Neustále si plánujete exotickú dovolenku, ale vo výsledku zistíte, že vám zima pomerne rýchlo utiekla a vy ste prepásli ideálnu príležitosť odletieť vo februári alebo marci? Potom máme práve pre vás skvelú správu, a to takú, že ceny leteniek nerastú, ale naopak klesajú a vy sa tak za exotikou môžete vypraviť napríklad aj v máji, ideálne tesne pred tou pravou letnou turistickou sezónou. Skvelou voľbou je napríklad zájazd do prekrásneho a temperamentného Mexika, kam zoženiete letenky už za senzačných 369 €. Vydajte sa do vzduchu s leteckou spoločnosťou Lufthansa a užijete si bezpečný let za super ceny.

Autor: DronepicrAutor: Dronepicr

Kanárske ostrovy za 161 €

Neuveriteľne nízke sú ceny leteniek na Kanárske ostrovy, a to prekvapivo v tomto období, kedy je na ostrovoch prekrásne počasie, ktoré zvádza nielen na opaľovanie sa a potápanie, ale aj na cestovanie po miestnych kopcoch a poznávanie tunajšej krajiny, ktorá je vskutku impozantná. Kanárske ostrovy sú skvelou destináciou pre všetkých, ktorí nechcú len nehybne ležať na pláži s drinkom v ruke, ale radi by aj niečo podnikli, a to ideálne mnoho rôznorodých aktivít. Na Kanárskych ostrovoch môžete skútrom prejsť krajinu krížom krážom, objavovať krásy rezervácií a tým ohrozené druhy a mnoho ďalších činností, ktorých by ste sa inde nedočkali. Prestaňte už váhať a vydajte sa s leteckou spoločnosťou Air France na dovolenku už od neuveriteľných 161 €.

Rím za 37 €

Aj keď máj priamo zvádza k letnej dovolenke, lebo práve touto dobou už aj v Stredomorí začínajú byť typické letné podmienky pre oddych a dovolenkovanie, nie každý chce vyraziť k moru a je dosť možné, že nechcete utrácať za drahú dovolenku a radšej sa s partnerom vydáte na romantický víkend vo dvojici. V tom vám skvele pomôžu akčné letenky do Ríma, ktorý môžete v máji navštíviť s leteckou spoločnosťou EasyJet za skvelých 37 €. Ak ste doteraz nevideli historický skvost Coloseum a neochutnali ste pravú taliansku pizzu, je načase vydať sa na cestu a splniť si svoje sny.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok 3 májové letenky za neuveriteľné ceny bol publikovaný 25. května 2016 v 13.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...