Najlacnejšie letenky na grécke ostrovy

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, grécko, grécke ostrovy, kréta, rhodos, korfu

Sponzorované odkazy:

Najlacnejšie letenky na grécke ostrovy

Letná dovolenka je prakticky za rohom a spolu s ňou plány, kam sa tento rok pozriete. Či sa chystáte ísť sami s partnerom, s deťmi alebo s partiou kamarátok je samozrejme na vás, skvelou voľbou však sú za každých okolností atraktívne grécke ostrovy. Na výber ich máte hneď niekoľko a jedno je nad slnko jasné – nikdy vás nesklamú. Grécke ostrovy a samozrejme aj samotná pevnina sú od mája do októbra lákadlom pre turistov z celého sveta, tak neváhajte a rezervujte si tie najlepšie termíny už dnes. Pri rozhodovaní vám pomôžu akčné letenky, vďaka ktorým Rhodos, Zakynthos alebo iné grécke ostrovy navštívite za neuveriteľne nízke ceny.

Kréta za 72 €

Kréta je nesporne tým najväčším stredomorským ostrovom a vzhľadom na svoju izoláciu na seba viaže mnoho bájí, mýtov a tiež historických súvislostí, ktoré sú sčasti založené na pravde a vplyvom rokov poupravené tak, aby boli zaujímavé nielen pre turistov, ale aj pre miestne deti. Kréta je ostrovom, kde už v Staroveku vládol kráľ Minos, ktorý podľa povesti kraľoval pevnou rukou a dokonca vo svojom legendárnom labyrinte väznil syna s hlavou býka. Táto časť povesti pravdivá pravdepodobne nebude, avšak fakt, že tu civilizácia vznikla už tisícky rokov pred Kristom, je vedecky podložený. Počas návštevy ostrova si tak užijete nielen nekonečných západov slnka, piesočnaté a okruhliakové pláže a prekrásne more, ale aj dych berúci históriu a nespočetné množstvo pamiatok, ktoré vo vás zanechajú nezabudnuteľné zážitky, kvôli ktorým sa na majestátnu Krétu budete chcieť zase niekedy pozrieť. Cena letenky na ostrov Kréta je teraz s leteckou spoločnosťou Condor za senzačných 72 €. Tak na čo ešte čakáte?

Autor: Uoaei1Autor: Uoaei1

Rhodos za 61 €

Ďalším veľmi krásnym a turistami z celého sveta ospevovaným gréckym ostrovom je Rhodos. Tento o poznanie menší ostrov je významný svojou panenskou malebnou krajinou, ktorá priamo nabáda k podnikaniu mnohých výletov krížom krážom po celom ostrove. Ak nie ste typ ľudí, ktorí by chceli len celé dni ležať na pláži a chytať bronz, potom si na ostrove požičajte automobil alebo skúter a precestujte miestne kopce skrz naskrz. Cena letenky na ostrov Rhodos vás teraz s leteckou spoločnosťou TUIfly bude stáť tiež 61 €, a to vrátane všetkých letiskových poplatkov.

Korfu za 35 €

Za zmienku a predovšetkým za návštevu samozrejme stojí tiež ďalší grécky ostrov, ktorým je prekrásne Korfu, čo je druhý najväčší ostrov Iónskom mori. Zmes gréckych ostrovov je preslávená, lebo miestna krajina berie dych a more je tak priezračné, že prakticky vidíte na dno. Či už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek z nich, rozhodne neoľutujete a užijete si dovolenku, na ktorú len tak nezabudnete. Na gréckych ostrovoch si navyše užijete aj jedlo, ktoré je vynikajúce a ľahko stráviteľné, takže vám nehrozia kilá navyše. Cena letenky na ostrov Korfu vás s leteckou spoločnosťou Ryanair vyjde na senzačných 35 €, čo je ponuka, ktorú nemožno odmietnuť.

Autor: StefanosKozanisAutor: StefanosKozanis

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Najlacnejšie letenky na grécke ostrovy bol publikovaný 22. května 2016 v 00.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...