Malaga za 103 €

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, španielsko, malaga, cestovanie

Sponzorované odkazy:

Malaga za 103 €

Apríl je už vo svojej druhej polovici a spolu s ním aj pomalý nástup sezóny, vďaka ktorej sa môžete z prekrásnych európskych miest presunúť do prímorských letovísk, kde na vás bude čakať krásne počasie, slnečné pláže a bezstarostný život, ktorý je letoviskám pri mori blízky. Ak sa chcete vyhnúť letným tlačeniciam o tie najkrajšie miesta na pláži a chceli by ste mať hotelový bazén len sami pre seba, potom sa k moru vypravte ešte v apríli alebo začiatkom mája. Možno sa v mori vykúpete len na chvíľu, avšak za ten pokoj a prebúdzajúce sa leto to rozhodne stojí. Čo hovoríte napríklad na úchvatnú Malagu? Teraz ju môžete navštíviť už za senzačných 103 €, a to vrátane spiatočného letu.

Autor: Danielmlg86Autor: Danielmlg86

Španielsko patrí nesporne k najnavštevo­vanejším miestam Európy a rozhodne sa nie je čomu diviť. Práve španielske pláže sú totiž ako rajom na zemi, more je tu neuveriteľne čisté, svieže a treba podotknúť, že zatiaľ čo v niektorých oblastiach nemusíte byť práve spokojní s obyvateľstvom, španielski občania sú priateľskí a srdeční, čiže sa tu budete cítiť príjemne a rozhodne nie ako cudzinec, ktorý do krajiny nepatrí. Španielsko je so svojím temperamentom neustále v akcii, a preto vám nehrozí, že by ste sa v krajine nudili. Ak vás prestane baviť surfovať po plážach, istotne v meste, hoci by bolo menšie, narazíte na príjemný bar, Flamengo večierok alebo aspoň na romantickú kaviarničku. Čo vám tiež v Španielsku dozaista zachutí je strava. Španieli si potrpia na výrazné chute a pracujú výhradne s čerstvými surovinami, ktorým dominujú ryby priamo z mora, iné morské plody, cestoviny, domáci chlieb a bylinky, na ktorých si nikde inde nepochutnáte. Španielsko je pre tohtoročnú dovolenku skrátka tou najlepšou možnou voľbou.

Ak stále zvažujete, ktorú oblasť Španielska navštíviť, potom sa rozhodnite pre prístavné mesto Malaga na juhu krajiny, ktoré vás rozhodne nesklame. Malaga má všetko, čo by mal náročný turista od cieľového miesta požadovať. So svojím počtom takmer 600 tisíc obyvateľov sa radí k metropolám krajiny ktorá sa môže pýšiť modernými obchodnými centrami hotelovými komplexmi, štadiónom, ale aj univerzitou, množstvom kultúrnych a historických pamiatok a okrem iného tiež prekrásnymi plážami a nekonečne dlhou promenádou. Keď vás teda nebude baviť len ležať bezcieľne na pláži a aj potápanie vám po niekoľkých dňoch bude pripadať stereotypné, nič vám nebráni sa rozptýliť v centre mesta, kde si užijete zábavu, spoznáte zaujímavých ľudí a ochutnáte mnoho typických aj netradičných španielskych dobrôt.

Autor: Pimlico27Autor: Pimlico27

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Malaga za 103 € bol publikovaný 19. dubna 2016 v 00.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...