Letenky do Ázie za 400 eur? Áno, aj tak možno cestovať

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, spoločnosť, ázia, apríl

Sponzorované odkazy:

Letenky do Ázie za 400 eur? Áno, aj tak možno cestovať

Letenky do európskych destinácií a metropolí dnes už zoženiete za pomerne slušné peniaze. Rím, Londýn, Amsterdam, Paríž, Viedeň alebo napríklad Madrid tak navštívite aj za 20 €. Väčší problém je potom za letenky mimo Európu, ktoré vás môžu vyjsť aj na 1000 €. Avšak aj tu platí, že ak budete dobre hľadať podarí sa vám nájsť naozaj akčné ponuky, vďaka ktorým sa do Ázie pozriete aj do 400 eur. Neveríte? My sme za vás pár takých skvelých tipov našli. Tak prestaňte premýšľať o tom, kedy a kam odletieť na dovolenku a jednoducho si choďte užiť zábavu a odpočinok.

Air Berlin – Singapur za 361 €

O leteckej spoločnosti Air Berlin ste počuli už niekoľkokrát a určite tomu tak nebolo naposledy. Ide totiž o jednu z vôbec najväčších a najznámejších aeroliniek, ktoré sú na trhu desiatky rokov a majú za sebou skvelé recenzie a veľa histórie. Air Berlin sú najväčším nemeckým dopravcom a jedným z najobľúbenejších vo svete. A možno práve preto vás napadne, že budú letenky naozaj veľmi drahé. Nie je to tak, dokonca aj tak slávny letecký dopravca ponúka letenky za nízke ceny, a to naozaj do celého sveta. V apríli sa tak so spoločnosťou Air Berlin pozriete do prekrásneho Singapuru, a to už za neskutočných 361 €, čo je cena, ktorú naozaj nemožno odmietnuť.

China Eastern – Japonsko za 369 €

Japonsko je snom väčšiny turistov a rozhodne sa nie je čomu diviť. Práve do Japonska chodia ročne desiatky tisíc cestovateľov z celého sveta, pretože ide o unikátnu krajinu, ktorá je natoľko iná a svojrázna, že ju jednoducho musíte vidieť a zažiť všetko na vlastnej koži. Japonsko je vyhlásené svojou skvelou kuchyňou, tradíciami tisícky rokov starými, ale aj technológiami, ktoré dobývajú celý svet, ostatne ako iné ázijské krajiny. Využite akčných cien leteniek od spoločnosti China Eastern a vypravte sa za prekrásnym prostredím a ruchom Tokia do Japonska ešte dnes. Cena letenky je iba 369 €.

Autor: MarmontelAutor: Marmontel

Turkish Airlines – Malajzia za 369 €

V ponuke akčných leteniek opäť figuruje tiež turecký letecký dopravca Turkish Airlines, ktorý je tiež na trhu s letenkami veľa rokov a turisti na jeho skvelé služby, komfort a bezpečie nedajú dopustiť. Letecká spoločnosť Turkish Airlines však zďaleka nepodniká iba lety po Ázii, ale do celého sveta. Ak ste si ju teda obľúbili, môžete sa za skvelé ceny pozrieť tiež do Ameriky alebo Austrálie. Ak vás ale v apríli láka Ázia, využite skvelej ponuky a vydajte sa za krásami Malajzie za skvelých 369 €. Lietadlo vás dopraví priamo do hlavného mesta štátu, ktorým je známa Kuala Lumpur so svojimi modernými výškovými budovami a luxusnými hotelovými komplexmi.

Autor: gigileAutor: gigile

Článok Letenky do Ázie za 400 eur? Áno, aj tak možno cestovať bol publikovaný 12. dubna 2016 v 00.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...