S Air China do celého sveta za skvelé ceny

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, air china, spoločnosť

Sponzorované odkazy:

S Air China do celého sveta za skvelé ceny

Leteckých dopravcov je síce celý rad, ale zďaleka nie všetci vás môžu prepravovať po celom svete. Napríklad typicky nízko nákladové a charterové spoločnosti sa špecializujú zvyčajne na lety po Európe. S EasyJet, Wizzair a inými sa tak veľmi lacno pozriete do Paríža, Ríma alebo na Sardíniu, ale ťažko s nimi poletíte do Thajska, USA alebo do Austrálie. Väčšina ľudí, ktorí často cestujú, si potrpí na určitú spoločnosť, ktorej sú verní a na ktorú si za roky ich služieb už zvykli. Výber aerolinky by preto mal byť podmienený aj tým, kam sa hodláte dopravovať a ako často. Ak niektorá letecká spoločnosť splní vaše požiadavky na cestovanie po celom svete, potom je to určite Air China.

Air China sú čínske národné vlajkové aerolínie, ktoré vznikli už v roku 1988. Majú teda značnú históriu, avšak zďaleka nepatria k tým najstarším spoločnostiam na trhu leteckých služieb. Sídlom spoločnosti je prirodzene hlavné mesto Peking, kde má aerolinka svoju leteckú základňu a tiež flotilu. Air China je jednou z minima leteckých spoločností, ktoré si mohli, vďaka vysokému kapitálu, dovoliť podnikať cesty do viac ako 30tich destinácií už prvý rok svojho vzniku. Tento rýchly štart vyniesol Air China na vrchol, kde sa drží aj doteraz. Air China tak podnikala lety jednak vnútroštátne, ale aj zahraničné, ktoré sa časom, vzhľadom k expanzii firmy, zdali byť zložitejšie a nákladnejšie. Z týchto dôvodov sa Air China v roku 2007 stala prvotriednym členom asociácie Star Allinace a za rovnaký rok prepravila na 35 miliónov pasažierov. Teraz sú okrem Pekingu základňami spoločnosti tiež Šangai a Chengdu, kde sú rozmiestnené lietadlá v počte 200 kusov. V blízkej budúcnosti má do flotily prispieť ďalších 60 kusov lietadiel a navyše očakávaný Boeing 787.

Autor: Barbara WilliAutor: Barbara Willi

Hong Kong za 393 €

Ázia je krásnym kontinentom, ktorý v sebe skrýva mnoho nepoznaného a doposiaľ neobjaveného a vzhľadom k jeho rozmanitosti ho snáď ani za jeden krátky život nemôžete spoznať celý. Jedným z prekrásnych miest Ázie je rozhodne Hong Kong, ktorý je samostatnou autonómnou jednotkou Čínskej ľudovej republiky. Hong Kong je metropolou techniky, rozvoja, kultúry a jednoducho všetkého, čo môže niekoľkomiliónová oblasť ponúkať. Letenku do Hong Kongu od leteckej spoločnosti Air China teraz zoženiete za skvelých 393 €.

Maledivy za 292 €

Ako bolo už spomenuté, s leteckou spoločnosťou Air China sa naozaj pozriete do celého sveta, a to aj do exotických krajín ako sú napríklad Maledivy. Tieto ostrovy sú doslova rajom na zemi, kde si oddýchnete a načerpáte nové sily do ďalších náročných čias. Vyberte sa na nezabudnuteľnú exotickú dovolenku už za super cenu 292 €.

Autor: Mike BehnkenAutor: Mike Behnken

Článok S Air China do celého sveta za skvelé ceny bol publikovaný 22. března 2016 v 00.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...