Lietajte s talianskou istotou

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, Alitalia, spoločnosť

Sponzorované odkazy:

Lietajte s talianskou istotou

Medzi desiatkami, ba dokonca stovkami leteckých spoločností môžete mať naozaj problém si vybrať tú, ktorá pre vás bude najvhodnejšia. Medzi dôležité faktory patrí bezpečnosť, komfort a samozrejme tiež dobrá cena, čo vám rozhodne neposkytne každý dopravca. V spleti konkurenčných ponúk je ťažké sa orientovať a preto by ste mali o významných spoločnosť niečo málo vedieť. Jednou z veľmi obľúbených aerolínií je určite talianska spoločnosť Alitalia, s ktorou sa do oblakov môžete vzniesť, bez toho aby ste mali strach o svoj život alebo sa cítili nepohodlne.

Alitalia je najstaršou leteckou spoločnosťou Talianska, a to už od roku 1946, kedy na území tejto krajiny vznikla. Sídlo leteckej spoločnosti je v Ríme, hlavnom meste Talianska, odkiaľ sa tiež o rok neskôr uskutočnil prvý let. Ten bol smerovaný do Milána a prebehol viac ako úspešne. Od tej doby bolo severotalianske mesto druhým domovom aerolinky a akýmsi útočiskom. V roku 2001 sa Alitalia stala právoplatným členom leteckej aliancie SkyTeam, kde sú iba tí najvyhlásenejší dopravcovia. Čím je letecká spoločnosť zaujímavá je fakt, že ako jediné aerolínie na svete vlastní viac lietadiel než cieľových destinácií, čo je pre náklady pomerne finančne náročné.

Miami za 359 €

S leteckou spoločnosťou Alitalia sa môžete pozrieť napríklad na krásnu a večne slnečnú Floridu, ktorá nesporne patrí k najnavštevo­vanejším miestam Spojených štátov amerických. Florida je známa svojou krásnou blankytne modrou oblohou, vysokými teplotami a vlnami ideálnymi pre surfovanie aj plávanie. Roky túžite po tom, prechádzať sa po piesočných plážach floridskej Miami? Potom si svoj sen splňte práve teraz, a to vďaka jedinečnej ponuke akčných leteniek od Alitalia, ktoré vás teraz budú stáť senzačných 359 €.

Autor: anonymonkAutor: anonymonk

Boston za 349 €

Do Ameriky sa stále dosť ľudí vydáva pracovať a spoznávať nové a nové veci, rozširovať si obzory a zarábať peniaze. Americký sen už samozrejme veľa rokov nie je to čo skôr, a zďaleka si v USA neprídete na také financie, ako ešte pred 10 rokmi, ale stále je prečo cestovať a prečo sa za prácou do Ameriky vydať. Vypravte sa napríklad do krásneho Bostonu, kde je kultúra a architektúra na prvom mieste. S aerolinkou Alitalia vás teraz letenky budú stáť senzačných 349 €.

Rio de Janeiro za 293 €

Už máte dosť studenej zimy a chceli by ste sa poriadne prehriať? V našich končinách bude síce čo nevidieť slnečná jar, ale na príjemné a opaľujúce teploty si ešte nejaký ten mesiac budete musieť počkať. Nič vám ale nebráni v odreagovaní sa na zahraničnej dovolenke, kde si oddýchnete a zároveň získate krásnu bronzovú farbu. Vypravte sa napríklad do temperamentnej Brazílie, kde na vás okrem oceánu a piesočných pláží čaká tiež veľa zábavy a kultúrneho vyžitia. Cena letenky do Ria de Janeiro je teraz senzačných 293 €, a to len s leteckou spoločnosťou Alitalia.
Autor: ToddonFlickrAutor: ToddonFlickr

Článok Lietajte s talianskou istotou bol publikovaný 21. března 2016 v 05.30 v rubrike Letenky a Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...