S Air Berlin lacno do celého sveta

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, dovolenka, zájazd, február, amerika, usa, mexico, air berlin

Sponzorované odkazy:

S Air Berlin lacno do celého sveta

Žijete v domnienke, že možno lacné letenky získať iba od nízko nákladových prepravcov, ktorí vám, na úkor pohodlia a spoľahlivosti, ponúknu veľmi lacné letenky často okolo pár desiatok eur? Pravdou je, že je nízko nákladová letecká doprava zďaleka tou najvýhodnejšou, ale vzhľadom k faktu, že udávajú jasné ceny na trhu, ktorých si je ich konkurencia patrične vedomá, nezostane jej, ako zľaviť zo svojich nárokov a ísť s cenou rapídne dole. Dnes teda môžete lietať do celého sveta aj so spoločnosťami ako je KLM, Lufthansa alebo napríklad Air Berlin.

Aerolínie Air Berlin nie je sú na trhu žiadnym nováčikom, ba naopak ide o veľmi známu a roky úspešnú leteckú spoločnosť, ktorá má dlhoročnú históriu a veľmi dobré referencie. Keď sa povie Air Berlin, väčšina ľudí si vybaví komfort, spoľahlivosť, destinácie po celom svete a skvelý servis, ktorý podporuje meno firmy. Lietate radi trochu na úrovni, ale nechcete za letenky platiť stovky eur? Potom vás určite veľmi poteší, že sa práve s Air Berlin môžete pozrieť do celého sveta, a to za senzačné ceny.

Autor: William WarbyAutor: William Warby

New York za 299 €

New York nesporne patrí k tým najobľúbenejším americkým mestám a najpopulárnejším metropolám vôbec. Takmer každý turista chce spoznať krásy mesta New York, ktoré je natoľko odlišné od všetkých ostatných. New York, vďaka jeho nekonečným mrakodrapom a nevšedným stavbám modernej doby ponúka úplne charakteristické obrysy veľkomesta, ktoré spoznáte aj z fotografií alebo plagátov. A že letenky do New Yorku nezoženiete pod 350 eur? So spoločnosťou Air Berlin teraz do veľkomesta zavítate už za senzačných 299 €, čo je cena, ktorú nemožno odmietnuť.

Mexiko – Cancún za 369 €

Zima je v Slovenskej republike zvyčajne veľmi dlhá, dlhotrvajúca a únavná a zďaleka netrvá len niekoľko mesiacov, ako by tomu u ročného obdobia malo byť. Slovenská zima je skrátka tak trochu nekonečná a preto nie je divné, že už máte chuť sa ohriať, opáliť sa a načerpať trochu tej energie zo slniečka. Ideálnou voľbou je rozhodne zahraničná dovolenka, ktorú si môžete zaobstarať aj za veľmi príjemné ceny, na ktoré nebudete zarábať celý rok. V obľúbenom stredomorí si teraz nezaplávate a teploty sú jarné, avšak v Strednej Amerike vám bude skvele. Čo hovoríte napríklad na prekrásne a temperamentné Mexico? Vydajte sa do letoviska Cancún na luxusnú dovolenku, a to už od 369 € za letenky.

Autor: dronepicrAutor: dronepicr

Článok S Air Berlin lacno do celého sveta bol publikovaný 1. března 2016 v 14.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...