Last minute február

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, dovolenka, zájazd, február, last minute

Sponzorované odkazy:

Last minute február

Február je tým zimným mesiacom, kedy už máte pocit, že sa zima neuveriteľne vlečie a snáď ani nikdy neskončí. Vianoce sú dávno preč, Veľká noc v nedohľadne, ako sa teda cez studené februárové dni a noci zabaviť? Vydajte sa na krásnu zahraničnú dovolenku, kde si užijete nielen veľa toho odpočinku, ale tiež spoznáte nové kultúry, ochutnáte výborné jedlá a užijete si veľa zábavy. Aj vo februári zoženiete veľa atraktívnych last minute leteniek, tak neváhajte a cestujte za pár eur.

Bali za 418 €

Keď sa povie exotická dovolenka, prekrásny ostrov Bali jednoducho nemôže chýbať. Ide o miesto, kde máte zrazu pocit, ako by sa zastavil všetok čas, ľudia sú neuveriteľne mierumilovní, prostredie ako z pohľadníc, oceán vlahý a priezračný tak, že vidíte až na dno a flóru takú, ktorú v našich končinách rozhodne neuvidíte. Využite akčných leteniek leteckej spoločnosti China Eastern a vypravte sa na prekrásny exotický ostrov Bali už za neuveriteľných 418 €, a to vrátane spiatočných leteniek a všetkých letiskových poplatkov.

Autor: Nick HarrisAutor: Nick Harris

Dubaj za 132 €

Žijete v domnení, že lacné letenky zoženiete iba od nízko nákladových leteckých spoločností, ktoré vás dopravia tak maximálne do Paríža, Londýna alebo Bruselu? Potom ste na omyle, pretože akčné letenky za smiešne ceny ponúkajú aerolinky z celého sveta. Jednou z nich je napríklad spoločnosť Condor, vďaka ktorej sa môžete zohriať a užiť si trochu toho luxusu v prekrásnom Dubaji. Ceny leteniek sú vo februári za bezkonkurenčných 132 €. Tak na čo ešte čakáte?

Kuala Lumpur za 464 €

Dovolenka, to nie je len polihovanie na pláži a nič nerobenie. Skvele oddýchnuť si môžete aj v prípade, keď pobyt príhodne spojíte s cestovaním po celej krajine alebo meste a s poznávaním miestnych miest a zvyklostí. Radi by ste sa po dlhej zime ohriali, načerpali energiu a zároveň si prezreli svetovú metropolu? Potom nečakajte na výhodnejšiu ponuku a kúpte si letenky od leteckej spoločnosti Royal Jordanian, ktorá vás vo februári dopraví do dych berúceho Kuala Lumpur už za skvelých 464 €.

Toronto za 335 €

V prípade, že naopak veľmi milujete zimu a chcete si ju tento rok ešte čo najviac užiť, iste vás veľmi poteší exkluzívna ponuka leteckej spoločnosti Icelandair, ktorá vo februári poskytuje letenky za neuveriteľných 335 €, a to až do kanadského Toronta. Toronto je teraz stále zavalené snehom a mrazom, takže nezabudnite teplé oblečenie, korčule a hurá do Ameriky.

Článok Last minute február bol publikovaný 19. února 2016 v 13.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...