Eurowings - lietajte lacno a výhodne

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, február, zima, nízkonákladové letenky, akčné letenky, Eurowings

Sponzorované odkazy:

Eurowings - lietajte lacno a výhodne

Lacné letenky sú niečo, po čom túži každý turista, bez ohľadu na vek alebo príjmy. Aj človek, ktorý sa môže pochváliť vyšším platom pravdepodobne nepotrebuje vyhadzovať peniaze za letenky, ktoré v rovnakej kvalite môže zakúpiť omnoho lacnejšie. A práve tohto faktu sú si plne vedomé niektoré európske aerolinky, ktoré sa snažia ušetriť maximum na nákladoch, aby vám mohli poskytnúť to najlacnejšie cestovanie.

Spoločnosť Eurowings patrí k tým novším leteckým spoločnostiam, sústreďujúcich sa práve na výhodné letenky po celej Európe a do mnohých iných svetových destinácií ako sú Arabské Emiráty, ostrovy Indického oceánu a veľa ďalších. Nemecká aerolinka si zakladá ako na šetrení nákladov, tak na istom komforte a bezpečí. Za cenu lacných leteniek sa tak rozhodne nemusíte báť o svoj život. Začnite konečne lietať výhodne a zamerajte sa na akčné ponuky leteckej spoločnosti Eurowings, ktorá má rozhodne čo ponúknuť.

Miláno za 33 €

Miláno je presne jedným z tých európskych veľkomiest, ktoré by ste si nemali nechať ujsť. Pravdou je, že tu nenájdete až toľko historických pamiatok ako napríklad v Ríme, Viedni alebo Paríži, ale ak vás na Miláne niečo úplne uchváti, potom sú to tunajší štýlový ľudia a predovšetkým nespočetné množstvo butikov a obchodíkov, ktoré skrátka nikde inde nenájdete. Vydajte sa za túto smiešnu cenu do Mekky módneho priemyslu a prineste si originálne outfity, ktorými oživíte mnohokrát tak nudné ulice slovenských miest.

Autor: Kevin PohAutor: Kevin Poh

Dominikána – Puerto Plata za 280 €

Na exotickú dovolenku je nesporne najlepšie vyraziť v zime, lebo práve v tejto dobe u nás zvyčajne panujú mrazy a v Stredomorských oblastiach by ste sa tiež príliš neohriali. Faktom ale je, že v zime za letenky a celkovo zahraničné pobyty v exotických lokalitách zaplatíte hŕbu peňazí. Potom sa ale nájdu výnimky, keď zoženiete neuveriteľne lacné letenky, o ktorých sa vám snáď ani nesnívalo. Využite akčné ponuky leteckej spoločnosti Eurowings a vydajte sa do prekrásneho Puerto Plata na Dominikánu už za skvelých 280 €.

Mexiko – Cancún za 229 €

Že letenky od leteckej spoločnosti Eurowings už snáď ani nemôžu byť lacnejšie, svedčí ďalšia akčná ponuka leteniek do prekrásneho a temperamentného Mexika v Strednej Amerike. Kým ešte nedávno ste sa za cenu 229 € mohli dopraviť tak maximálne do európskeho mesta alebo na pobreží Talianska, teraz sa za túto báječnú cenu pozriete na druhú stranu zemegule, kde si užijete prekrásnu dovolenku so všetkým. Neváhajte a využite túto jedinečnú ponuku, ktorá sa už nemusí opakovať.

Autor: dronepicrAutor: dronepicr

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Eurowings - lietajte lacno a výhodne bol publikovaný 17. února 2016 v 00.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...