Nízkonákladové letenky opäť v akcii - lietajte od 32 €

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, dovolenka, zájazd, február, zima, nízkonákladové letenky, akčné letenky

Sponzorované odkazy:

Nízkonákladové letenky opäť v akcii - lietajte od 32 €

Nízkonákladová doprava sa do povedomia slovenských ľudí dostala pred niekoľkými rokmi, kedy začala doslova boriť všetky mýty a tabu. Do tej doby bolo cestovanie lietadlami skôr pre majetnejších občanov alebo pre tých, čo na leteckú dovolenku naozaj poctivo a dlho šetrili. Vďaka nízkonákladovým leteckým spoločnostiam ako je EasyJet, Ryanair, Wizzair, Student Agency a podobne sa zrazu ľudia mohli pozrieť do prekrásnych európskych miest a prímorských letovísk za takmer smiešne ceny. A že nízkonákladovej doprave zďaleka neodzvonilo dokazujú nasledujúce ponuky leteniek, vďaka ktorým môžete cestovať po celý rok za „pár desiatok eur“.

Ryanair – Anglicko – Londýn – 32 €

Kto nebol v jednom z prekrásnych európskych miest ako sú Paríž, Berlín, Viedeň, Rím alebo Londýn a Štokholm, ako by snáď ani nebol. Európske metropoly sú krásne a napriek tomu diametrálne odlišné, preto rozhodne stoja za pozretie a precestovanie. Ak ste napríklad nemali tú česť vypraviť sa do Londýna, teraz máte jedinečnú príležitosť, a to iba s letenkami od nízkonákladovej spoločnosti Ryanair. Za senzačných 32 € spoznáte Big Ben a parlament, prejdete sa po Tower bridge, uvidíme kráľovský palác a iste si tiež nakúpite na vyhlásenej Oxford street.

Autor: Fred BigioAutor: Fred Bigio

Ryanair – Španielsko – Valencia za 35 €

Španielsko je jednou z tých úžasných krajín, kde sa vám bude páčiť prakticky po celý rok. V letných mesiacoch si užijete dokonalú dovolenku na plážach a v krásnych hotelových komplexoch či apartmánoch na pobreží, na jar môžete spoznávať krásy španielskych miest ako je Barcelona, Madrid alebo Valencia a v zime môžete zase cestovať na hory, kde si zalyžujete rovnako dobre, ako napríklad v talianskych Alpách alebo vo Švajčiarsku. Ak si chcete oddýchnuť už dnes, vydajte sa do krásnej Valencie, napríklad na futbalový zápas alebo predĺžený víkend, a to už od skvelých 35 €. To vám ponúka len a len nízkonákladový dopravca Ryanair.

Easyjet – Grécke ostrovy – Korfu za 55 €

Pravdou je, že práve v zimných mesiacoch bývajú letenky do typických prímorských lokalít zďaleka najlacnejšie a nie je sa čomu diviť. Touto dobou sa krásne opálite a okúpete v mori alebo oceáne na míle ďaleko, bohužiaľ ešte nie pri Stredozemnom mori a v priľahlých oblastiach. To však neznamená, že si nemôžete urobiť „výlet“ a nenavštíviť napríklad krásny grécky ostrov Korfu, kde je momentálne príjemné jarné počasie. V ľahkom oblečení si prejdete krásne mesto, spoznáte miestne pamiatky, pochutnáte si na luxusnom víne a ešte lepších gréckych špecialitách a iste vás poteší aj fakt, že tu bude úplné minimum turistov. Na ostrov Korfu sa letecky vydajte s aerolinkou EasyJet, a to za super cenu 55 €.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Nízkonákladové letenky opäť v akcii - lietajte od 32 € bol publikovaný 16. února 2016 v 00.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...