3x letenky do 370 € do celého sveta

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, amerika, usa, maledivy, oceán, brazília

Sponzorované odkazy:

3x letenky do 370 € do celého sveta

Cestovanie je veľmi príjemnou záľubou takmer každého človeka na planéte. Vďaka poznávaniu nových typov krajín sa vymaníte z každodenného stereotypu, oddýchnete si a načerpáte energiu, strávite čas s partnerom alebo svojimi najbližšími a priateľmi, na ktorých bežne nemáte veľmi čas a koniec-koncov, koho by nelákalo tráviť aspoň nejaký čas na pláži a pri mori, ktoré našej krajine chýba alebo sa kochať krásou nekonečne vysokých budov, ktoré v Slovenskej republike tiež nenájdete. Cestovanie nikdy nebolo príliš lacnou záležitosťou a obzvlášť nie v prípade leteckej dopravy. Dnes je ale všetko inak a vy môžete cestovať doslova po celom svete do 370 €. Neveríte? Tak sa presvedčte!

Chicago za 320 €

Chicago, prezývané tiež veterné mesto je tretím najväčším mestom Spojených štátov amerických, a to hneď za New Yorkom a Los Angeles. Napriek tomu, že sú všetky tieto veľkomestá neuveriteľne krásne a impozantné, každé je diametrálne odlišné. Chicago sa pýši nielen modernými mrakodrapmi, ale aj množstvom zelene, čo ho robí prírodnejším a komfortnejším pre život samotný. Mesto sa tiež nachádza na okraji jazera, preto ponúka nespočetné množstvo možností, ako tráviť čas pri vode alebo rybárčením. Pokiaľ chcete krásu Chicaga spoznať na vlastné oči, potom sa s Air France vydajte do vzduchu už teraz, lebo sú letenky za púhych 320 €.

Autor: Tony WebsterAutor: Tony Webster

Brazília – Sao Paulo za 363 €

Brazília je pravdepodobne tou najznámejšou oblasťou temperamentnej Južnej Ameriky a láka neuveriteľné množstvo turistov. Aj keď sa jedná o pomerne nebezpečnú krajinu, kde by ste sa v nočných hodinách nemali sami príliš potulovať, jej nekonečné piesočné pláže, vynikajúce jedlo, priateľské miestne obyvateľstvo a veľa živej hudby a zábavy ako takej, vás jednoducho donúti trochu „hazardovať“. Do krásneho Sao Paulo sa teraz môžete, s leteckou spoločnosťou KLM, pozrieť za senzačných 363 €.

Maledivy za 306 €

Máte už plné zuby všetkého toho stresu a nervozity, ktorý vás dennodenne obklopujete nielen v zamestnaní, ale už aj doma? Potom si rozhodne potrebujete oddýchnuť a nerobiť vôbec nič, okrem polihovania na rozprávkovo krásnej pláži a popíjaniu kokosových drinkov. Nie je to tak dávno, čo si dovolenku na Maledivách mohol dovoliť len naozaj bohatý človek. Doby sa ale menia, letenky sú čím ďalej lacnejšie a tým pádom aj luxusné miesta o to dostupnejšie. Teraz totiž, od leteckej spoločnosti Lufthansa, zoženiete akčné letenky na úchvatné ostrovy Indického oceánu, už za neuveriteľných 306 €, čo je tak lákavá ponuka, ktorú jednoducho nemožno odmietnuť.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok 3x letenky do 370 € do celého sveta bol publikovaný 15. února 2016 v 05.30 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...