Hola holá, exotika volá alebo najlacnejšie letenky do obľúbených destinácií

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, dovolenka, zájazd, január, február, exotika, akčné letenky

Sponzorované odkazy:

Hola holá, exotika volá alebo najlacnejšie letenky do obľúbených destinácií

Január a február sú mesiace, ktoré sa každoročne nesú v znamení odpočinku po náročných Vianociach a väčšina ľudí sa už nemôže dočkať príchodu krásnej a teplej jari. Ideálnym variantom, ako stráviť januárový či februárový víkend alebo ako sa odreagovať od každodenného stereotypu, je dovolenka na horách či aspoň víkend plný lyžovania a na bežkách. Bohužiaľ, tohtoročná zima ale snehu príliš nepraje a tak vám nezostane, než chodiť na prechádzky po našich, inokedy zasnežených, kopcoch alebo sa vydajte na exotickú dovolenku, ktorá vás teraz vyjde na super ceny.

Havaj za 457 €

Amerika má veľa krásnych miest, ku ktorým rozhodne nepatria iba majestátne metropoly New York alebo veterné Chicago či pobrežia Kalifornie a bohatej Floridy. Amerika sa pýši tiež prekrásnymi ostrovmi, ktoré rozhodne stoja za návštevu. Jedným z nich je napríklad úchvatná Havaj, ktorá v sebe skrýva presne tie exotické čará, po ktorých turisti a rekreanti tak túžia. Nekonečné piesočné pláže, dych berúci priezračný oceán, kokosové palmy, útulné ubytovanie, malebná krajina a k tomu všetkému neuveriteľne ústretové domorodé obyvateľstvo. To všetko a omnoho viac je Havaj, ktorú môžete teraz, s leteckou spoločnosťou British Airways, navštíviť už za senzačných 457 €.

Autor: Ariane MiddelAutor: Ariane Middel

Mexiko za 332 €

Ďalšou z prekrásnych exotických destinácií je rozhodne Mexiko, konkrétne potom napríklad prímorská oblasť Cancún. Mexiko je veľmi temperamentným štátom, avšak to nemení nič na fakte, že je tu úchvatná príroda a pláže ako vystrihnuté z pohľadnice. Ak tiež patríte k milovníkom dobrého jedla, rozhodne si v Mexiku prídete na svoje, lebo tunajšie pokrmy, ktorých slabý odvar poznáte z mexických reštaurácií na Slovensku, vám učarujú a už nikdy nebudete chcieť špagety alebo knedle. Nadšení budete tiež z miestnych kultúrnych podujatí a klubov, ktoré večer čo večer žijú naplno a nemajú núdzu o tanečnú hudbu, živé koncerty a tanečné podujatia. A koľko vás januárové letenky do Mexika vlastne budú stáť? Ak sa rozhodnete letieť s aerolinkami Eurowings, potom úchvatných 332 €.

Svätý Martin za 448 €

Vo výpočte exotických oblastí, ktorých je nekonečne veľa, samozrejme nesmú chýbať ani Karibské ostrovy, ktoré si iste praje navštíviť každý nadšený turista. Karibik je sám osebe natoľko malebný, že sa snáď nemôže nájsť jedinec ktorý by vyhlásil, že sa mu na ostrovoch nepáčilo alebo ho dokonca nelákajú. Ak snívate o návšteve Karibiku a namiesto temperamentnej Kuby by ste radi zakotvili na menších ostrovčekoch, vypravte sa na ostrov Svätý Martin, ktorý je pokojný, pre rekreáciu ideálny a poskytne vám nielen krásnu prírodnú scenériu, ale aj komfortné ubytovanie, vynikajúcu stravu a miestne pamiatky, ktoré sú pozostatkom predchádzajúcej kultúry a náboženských zvyklostí. Na Svätý Martin sa vyberte s leteckou spoločnosťou Air Caraibes za skvelých 448 €.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Hola holá, exotika volá alebo najlacnejšie letenky do obľúbených destinácií bol publikovaný 1. února 2016 v 05.30 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...