Amerika 3x inak s akčnými letenkami

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, let, amerika, las vegas, kanada, san francisco, usa

Sponzorované odkazy:

Amerika 3x inak s akčnými letenkami

Pozrieť sa aspoň raz za život do Ameriky je snom snáď každého človeka. Vzhľadom k tomu, že vás všetko americké obklopuje dennodenne v médiách, školách, zamestnaniach, na zastávkach, v reštauráciách a dokonca v supermarketoch, nemožno sa čudovať, že by ste onen americký sen chceli uvidieť na vlastné oči. V predošlých rokoch bola cesta za „veľkú mláku“ niečím nemysliteľným. Tieto doby sú však dávno preč a vy sa dnes môžete do Spojených štátov amerických pozrieť aj za predpokladu, že nezarábate tisíce eur mesačne. Sledujte akčné letenky a lietajte lacnejšie, než kedy predtým.

Las Vegas za 430 €

Jedným z bezkonkurenčne najpopulárnejších miest Severnej Ameriky je rozhodne Las Vegas. Toto nie veľmi veľké mesto sa nachádza v Nevadskej púšti a je obklopené neúrodnou pôdou. Zdanlivo by sa mohlo zdať, že nie je príliš o čo stáť, ale nenechajte sa oklamať. Práve uprostred tejto nehostinnej lokality vyrástlo ono známe mesto hazardu, kde sa ľudia denne bezhlavo ženia a vydávajú, rozhadzujú nasporené peniaze, kupujú drahé hotelové komplexy a užívajú si život plnými dúškami. Las Vegas je mesto, kde nežije príliš veľa stálych obyvateľov, zato hotelieri svetových kasín si mädlia ruky. Denne sú tu tisíce nadšených turistov z celého sveta, ktorí túžili okúsiť čaro reflektorov a žiari. Tiež vás láka Las Vegas? Potom ho navštívte za 430 €, a to iba s leteckou spoločnosťou Iberia.

Autor: PrayitnoAutor: Prayitno

Toronto za 320 €

Kanada je mnohými Američanmi stále zatracovaná a považovaná za akúsi dedinu, kde sa rodia neveľmi inteligentný ľudia pre život. Keď Kanaďan v Spojených štátoch odhalí krajinu svojho pôvodu, razom je zaškatuľkovaný, a to nie príliš dobre. Pre nás Európanov má ale Kanada neuveriteľné čaro, a to už práve preto, že je oproti rušnému USA neuveriteľne pokojná, priateľská a predovšetkým sa pýši niečím, čo jej USA môže závidieť – nádhernou krajinou. Tá je tak pútavá, že vás pešia turistika nikdy neomrzí. Pomerne pokojné a napriek tomu veľmi moderné sú tu aj tie najväčšie mestá ako Vancouver, Otawa alebo Toronto. Láka vás práve jedna z týchto metropol? Potom začnite Torontom, a to s leteckou spoločnosťou Air France, ktorá vás prepraví za skvelých 320 €.

San Francisco za 325 €

O San Franciscu ste iste neraz počuli a ak nie, určite ste mali tú česť mesto uvidieť v jednom z hollywoodskych filmov. Kým je New York ideálnym miestom pre trháky a krimi, v Chicagu sa skvele točí komédia, San Francisco je ako stvorené pre romancu. Najtypickejším znakom mesta je Golden Gate týčiaci sa cez úpätie hôr a vodnú plochu, za zmienku stoja ale aj dobové baráčky a predovšetkým strmé kopce a typické električky, ktorými sa nikde inde na svete nezveziete. San Francisco môže byť vašou cieľovou stanicou s leteckou spoločnosťou KLM za super cenu 325 €.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Amerika 3x inak s akčnými letenkami bol publikovaný 13. ledna 2016 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...