Amerika už od 303 €

Tagy:  lietanie, cestovanie, lacné letenky, dovolenka, zájazd, akčné letenky, december

Sponzorované odkazy:

Amerika už od 303 €

Cestovanie je obľúbenou činnosťou ľudí na celom svete. Poznávanie nových končín milujú mladí ľudí, študenti, rodiny s deťmi, zamilované páry, ale aj seniori alebo jednotlivci, ktorí si cestovaním vo svojej vlastnej prítomnosti čistia myšlienky a myseľ ako takú. Niektorí ľudia sú ohľadom cestovania absolútne nerozvážny a najradšej by precestovali celý svet, ďalší sa zameriavajú len na jednotlivé kontinenty alebo určitú kultúru. Ak patríte k tým, ktorí doposiaľ nepoznali kúzlo Ameriky alebo naopak Spojené štáty už trochu poznáte a chcete ich preskúmať detailnejšie, vydajte sa ešte tento mesiac za poznaním na opačnú pologuľu, lebo ceny leteniek sú senzačne nízke.

New York už za 303 €

Keď sa povie USA, každý si predstaví niečo úplne odlišné. Niekto si predstaví všetky tie akčné hollywoodske trháky, iní hamburger a hotdog, posledného okamžite napadne baseball. Čo ale poznajú, aspoň z televízie a rozprávania úplne všetci, je majestátne veľkomesto New York. Ten je so svojimi mrakodrapmi, niekoľkými miliónmi obyvateľov a množstvom historických pamätihodností hoden nejednej návštevy. Či už ste v New Yorku boli alebo ho navštívite prvýkrát, využite akčných leteniek leteckej spoločnosti SmartWings a leťte si na pravý New Yorský pokrm alebo zápas už za 303 €.

Autor: Chris IsherwoodAutor: Chris Isherwood

Havaj za 436 €

Amerika, to nie sú len Spojené štáty americké, ale tiež veľa ostrovov, ktoré sú diametrálne odlišné od populárnych amerických miest ako je New York alebo Chicago. Jedným z nich je napríklad prekrásny ostrov Havaj, ktorý je prototypom exotiky, priezračného oceánu a nekonečne dlhých pláží. Ak túžite po odpočinku a strávenie príjemných chvíľ s priateľskými ľuďmi v nedotknutej prírode, potom sa vydajte práve na Havaj. Letenky do hlavného mesta Honolulu vás teraz, s leteckou spoločnosťou American Airlines vyjdú na skvelých 436 €.

San Francisco za 444 €

Za zmienku rozhodne stojí aj Kalifornia, ktorá je, spolu s Floridou, najskôr najobľúbenejším americkým polostrovom. Kalifornia je plná prekrásnych prímorských miest, ktoré sú príjemným spojením veľkomesta s množstvom výškových budov, moderných nákupných centier a skvelých reštaurácií, klubov a zároveň pláží, paliem a stánkov pozdĺž pláží. Ak si niekde oddýchnete a zažijete bezstarostný život plný slnka a pohody, potom je to rozhodne v tejto oblasti. Vydajte sa na týždeň alebo pokojne na niekoľko mesiacov do krásneho mesta San Francisco, kde v priebehu niekoľkých dní zoženiete prácu, pomerne lacné bývanie a tiež veľa priateľov. Život v Kalifornii je skrátka iný, než u nás, čo vás príjemne prekvapí. Letenky do San Francisca teraz kúpite, od aerolínií American Airlines, za 444 €.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Amerika už od 303 € bol publikovaný 22. prosince 2015 v 00.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...