Last minute - kam na Silvestra?

Tagy:  lietanie, cestovanie, lacné letenky, dovolenka, zájazd, akčné letenky, december, silvester, nový rok

Sponzorované odkazy:

Last minute - kam na Silvestra?

Vianoce sú jedným z najkrajších období v roku, keď sa zíde celá rodina a spoločne si užíva nielen svojej prítomnosti, ale aj výborné jedlo, pitie a samozrejme nesmieme zabudnúť ani darčeky. Štedrý deň a sviatočné dni rýchlo uplynú a vystrieda ich oslavovanie konca roka a nástup toho ďalšieho, kedy ľudia veria v nové zážitky a tiež mnoho zázrakov. Silvester je v našich končinách čoraz populárnejší a ak ho aj vy radi slávite, buďte tento rok kreatívny a chlebíčky vymeňte za exotické pochutiny a povaľovanie sa na gauči u notoricky známych relácií za netradične strávený večer. Kam sa na Silvestra vydať a kde stráviť posledné Vianočné dni a Nový rok?

Mexico za 408 €

V tomto ročnom období je Európa pomerne studená a pokiaľ nechcete stráviť Nový rok v jednom z európskych miest alebo metropol, vypravte sa trochu ďalej, konkrétne do Strednej Ameriky, kde na vás čaká krásne počasie, nekonečné piesočné pláže a samozrejme temperamentné obyvateľstvo, ktoré je pre oblasť úplne tradičné. Do Mexica vás letenky so spoločnosťou American Airlines budú stáť príjemných 408 €.

Autor: Barbara WilliAutor: Barbara Willi

New York za 428 €

Nový rok by ste rozhodne mali stráviť netradične a so všetkou parádou, lebo ako sa hovorí „ako na Nový rok, tak po celý rok“. A kde zažiť nezabudnuteľné oslavy, ktoré vo vás zanechajú úžasné spomienky? Jedine v majestátnom veľkomeste New York. Chcete oslavovať na Mannhattane? Potom sa do New Yorku vypravte už za 428 €, a to len s leteckou spoločnosťou Air Kanada.

Hongkong za 360 €

Nie každého láka Amerika alebo exotická dovolenka, veľa ľudí by sa radi pozrelo do Ázie a cestovali po jej končinách, ktoré sú úplne odlišné od tých našich. Využite akčných decembrových leteniek a vypravte sa na Silvestrovské oslavy do Hong Kongu. Nezabudnite však na to, že je čínsky rok oslavovaný predovšetkým vo februári, silvestrovské oslavy tak prebehnú v podstatne pokojnejšom duchu a vy tak budete mať veľa priestoru aj na kultúrnu turistickú vložku.

Dubaj za 210 €

Ideálnou voľbou by samozrejme bolo spojiť dovolenku a silvestrovské oslavy v jedno, kedy si zároveň oddýchnete a užijete si veľa zábavy a nevšedných činností. S leteckou spoločnosťou Smart Wings sa teraz môžete pozrieť do krásneho a luxusného Dubaja už za príjemných 210 €.

Článok Last minute - kam na Silvestra? bol publikovaný 16. prosince 2015 v 16.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...