4 tipy, kam odletieť na Vianoce

Tagy:  lietanie, dovolenka, exotika, pobyt, zájazd, vianoce, sviatky

Sponzorované odkazy:

4 tipy, kam odletieť na Vianoce

Keď príde december, ľudia sa automaticky začnú stresovať kvôli blížiacim sa vianočným sviatkom. Nakupujú darčeky hore dole a zaplavujú dennodenne nákupné centrá, v supermarketoch si robia zásoby ako by snáď malo dôjsť ku koncu sveta a nehovoriac o všetkom tom chaose, ktorý v decembri jednoducho každý rok zavládne. Ak v tomto ruchu vyložene nemáte záľubu, potom predvianočné obdobie jednoducho nemáte veľmi v láske. Samotné vianočné sviatky potom uplynú ako voda a vy si hovoríte, prečo je vždy okolo Vianoc také „dusno“. Chcete sa tomuto stresu vyhnúť a užiť si sviatky naozaj pokojne a v pohode? Potom sa vydajte na exotickú dovolenku, kde vám nervózne nakupujúci rodičia nehrozia.

Pojem exotická dovolenka je, predovšetkým v očiach väčšiny Slovákov, spájaná s karibskými alebo indonézskymi oblasťami, kde sú neustále trópy, piesočné pláže a samozrejme nechýba priezračný oceán. Exotiku možno však pojať mnohými spôsobmi a záleží len na vás, ako sa na ňu budete pozerať. Exotické je totiž všetko, čo je netradičné a netypické. Exotická dovolenka preto môže byť považovaná aj ako pobyt na Arktíde.

Brazília za 399 €

Brazília je jedným z najkrajších juhoamerických štátov a nie je sa čomu diviť, že láka toľko turistov. Okrem krásneho prostredia, typických dlhých pláží a kokosových paliem je totiž Brazília plná temperamentu, zaujímavých ľudí, vynikajúceho jedla a samozrejme nekonečnej zábavy. Ak chcete na Vianoce zažiť skutočnú párty so všetkým, vydajte sa s leteckou spoločnosťou do Ria de Janeiro, a to už za senzačných 399 €.

Autor: Bert KaufmannAutor: Bert Kaufmann

Chicago za 322 €

Snáď od útleho detstva snívate o tom, že sa jedného krásneho dňa musíte pozrieť do Spojených štátov amerických a na vlastné oči spoznať onen americký sen? Potom by ste mali využiť naozaj akčných leteniek od leteckej spoločnosti Air Berlin a vypraviť sa do majestátneho Chicaga, ktoré teraz uvidíte za úžasných 322 €.

Hongkong za 357 €

Za veľmi exotickú oblasť možno rozhodne, aspoň v našich očiach, považovať Čínu. Táto krajina je natoľko odlišná, že vám nebude stačiť jeden týždeň na jej poznanie. Ľudia tu majú úplne inú mentalitu, iné hodnoty a preferencie, prekvapí vás tiež kultúra, stravovanie a úplne vás nadchne čínska architektúra. Ak chcete spoznať čínske veľkomesto so všetkým, vydajte sa s aerolíniami Cathay Pacific do Hong Kongu, a to za super cenu 357 €.

Dominikána za 307 €

Dominikána a Dominikánska republika nie sú totožné oblasti, avšak ich krása je porovnateľná. Dominikána je o poznanie menším ostrovčekom, kde je neuveriteľný pokoj, prekrásna flóra, priezračný oceán a touto dobou krásne teplo. Chcete Vianoce stráviť na pláži vedľa kokosových paliem? Potom sa vydajte do oblasti Punta Cana už za skvelých 307 €.

Článok 4 tipy, kam odletieť na Vianoce bol publikovaný 7. prosince 2015 v 05.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...