Novembrové letenky od Easyjet

Tagy:  lietanie, dovolenka, cestovanie, jeseň, november, lacné letenky, akčné letenky

Sponzorované odkazy:

Novembrové letenky od Easyjet

Nízko nákladová letecká spoločnosť Easyjet sa netají lacnými letenkami, ba naopak na nich postavila svoju kariéru. Zatiaľ čo bežné letecké spoločnosti, ktoré sú po celom svete známe a obľúbené, kladú dôraz na pohodlie a predovšetkým svoje dobré meno, Easyjet vie, čím cieľového zákazníka zaujať na nalákať a tým sú práve lacné letenky. Pod pojmom lacné si možno predstaviť niečo, čo je v zľave, letenky od Easyjet sú ale často za také ceny, že ich možno považovať až za smiešne a takmer zadarmo. Chceli by ste cestovať už od 19 €? S Easyjet je to rozhodne reálne.

Miláno za 26 €

Vianoce sa rýchlo blížia a spolu s nimi tiež neustále premýšľanie a plánovanie, čím tento rok potešíte a prekvapíte svojich najbližších či priateľov. Či tak alebo onak, jednoducho budete musieť vyraziť na nákupy alebo aspoň objednávať cez internet. Avšak eshopy sú v tomto období preťažené a tak by ste sa tiež mohli stretnúť so sklamaním v podobe nedoručenej zásielky. Nebolo by lepšie vyraziť na poriadne nákupy a nakúpiť luxusný tovar za super ceny? Využite akčnej ponuky od leteckej spoločnosti Easyjet a vydajte sa do majestátneho Milána už za 26 €. V talianskej metropole zaobstaráte oblečenie a doplnky, ktoré u nás rozhodne nezoženiete a cestu môžete spojiť aj s kultúrnym zážitkom a mesto si prejsť pamiatku po pamiatke.

Autor: Heiner AdamsAutor: Heiner Adams

Benátky za 31 €

Európa má nespočetné množstvo romantických miest, ktoré by sa o prvenstvo na pomyselnom rebríčku mohli naozaj pobiť. Jedným z úchvatných miest Európy sú samozrejme dych berúce Benátky, ktoré sú natoľko iné, originálne a nevšedné, že ich jednoducho musíte vidieť a užiť si ich krásu dosýta. Benátky je ideálne navštíviť na jar, kedy sú v Taliansku veľmi príjemné teploty. Tou dobou však v meste bude veľa cudzincov z celého sveta a navyše bude prakticky nemožné zohnať lacné letenky a pobyt ako taký. Ak chcete značne ušetriť, vydajte sa na romantický výlet pre dvoch už v novembri, kedy sú letenky aerolinky Easyjet za senzačných 31 €, čo je naozaj exkluzívna ponuka.

Autor: Kamillo KluthAutor: Kamillo Kluth

Článok Novembrové letenky od Easyjet bol publikovaný 24. listopadu 2015 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...