Novembrová exotika - kam na jeseň?

Tagy:  lietanie, dovolenka, cestovanie, november, lacné letenky, akčné letenky

Sponzorované odkazy:

Novembrová exotika - kam na jeseň?

Jeseň je snáď tým najhorším obdobím v roku, ktoré si väčšina ľudí praje rýchlo prečkať. Leto je za vami a ďalšie v nedohľadne, Vianoce pomerne ďaleko a nejaký ten odpočinok potrebujete ako soľ. Môžete sa vypraviť na hory, kde si okrem relaxu užijete aj športovanie, čo na jeseň naozaj letí sú eurovíkendy a pobyty v európskych veľkomestách, ale ak chcete okúsiť more, respektíve oceán a povaľovať sa na vyhriatej pláži a nechať sa maznať slnečnými lúčmi a all inclusive servisom, potom budete musieť o kúsok ďalej…

Za morom, plážami a slniečkom sa v novembri rozhodne nevydávajte do typických európskych letovísk, kde je touto dobou tiež jeseň a okrem prechádzok a poznávania tamojších pamätihodností by ste si toho veľa neužili. Klasický letný servis vám však ponúknu exotické oblasti, kde je jednak teplo prakticky po celý rok a kde sa navyše môžete schovať pred nepriazňou novembrových sychravých dní, ktoré nie sú nijako príjemné a naopak na človeka pôsobí pomerne depresívnym dojmom. A kam sa túto jeseň vydať? Exotické oblasti sú stávkou na istotu.

Kuba už za 521 €

Politická situácia na Kube nikdy nebola, nie je a pravdepodobne nikdy nebude ideálna, čo je tu ale úplne úchvatné a dych berúce, je príroda. Prekrásne pláže obmývané priezračným oceánom, neskutočné kokosové palmy, rastliny a zvieratá, ktoré inde neuvidíte. To všetko sú krásy Kuby, ktoré môžete vidieť na vlastné oči už za 521 €, a to len s aerolíniami KLM.

Autor: ukgardenphotosAutor: ukgardenphotos

Dominikánska republika už od 488 €

Jednou z úplne typických a turistami veľmi obľúbenou oblasťou je samozrejme Dominikánska republika, ktorá v tomto zozname nesmie chýbať. Ostrovy sú skvelé pre širokú sortu ľudí, lebo si tu nájde zaľúbenie ako ten, čo chce iba relaxovať na pláži a nebyť nikým rušený, tak nadšený potápač a koniec koncov tiež jedinec milujúci výlety a spoznávanie novej prírody. Dominikánska republika, to nie sú len pusté pláže, preto je prakticky nemožné, aby ste z dovolenky boli sklamaní. Cena letenky do Dominikánskej republiky je so spoločnosťou Lufthansa 488 €.

Srí Lanka už za 430 €

Nespočetné množstvo ľudí sa každý rok nemôže dočkať na exotickú dovolenku a následne sa vypraví do preslávených Maldív. Maldivy sú síce prekrásne a naozaj ako maľované, avšak je tu možnosť, že sa už po jednom dni budete neuveriteľne nudiť. Ak chcete od dovolenky, ktorá nestojí viac ako pár stoviek eur, niečo viac ako len more a pláže, potom sa vyberte na Srí Lanku. Tá vám odhalí svoje taje, historické artefakty, vodné ríše a tropické pralesy, ktoré rozhodne stoja za návštevu. Srí Lanku môžete objavovať už za skvelých 430 €, a to s aerolinkou Oman air.

Autor: Paul SaadAutor: Paul Saad

Článok Novembrová exotika - kam na jeseň? bol publikovaný 23. listopadu 2015 v 04.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...