5 tipov na novembrové letenky

Tagy:  lietanie, dovolenka, cestovanie, november, lacné letenky, akčné letenky

Sponzorované odkazy:

5 tipov na novembrové letenky

Na cestovaní je senzačné, že sa mu môžete venovať prakticky po celý rok a je úplne na vás, kam sa vyberiete. V letných mesiacoch je prirodzené navštevovať európske prímorské letoviská, v zime zase oblasti, kde si skvele zalyžujete, ktorých je nespočetné množstvo nielen v Európe, ale vlastne po celom svete. Čo ale podniknúť na jeseň? Vypraviť sa môžete za Vianočnými nákupmi, pozrieť sa po pamiatkach alebo si odpočinúť v exotickej destinácii. Možností je veľa, tak neváhajte a lietajte za skvelé ceny po celom svete.

Kanárske ostrovy za 40 €

Veľmi obľúbenou turistickou lokalitou sú na jeseň Kanárske ostrovy a dôvod je úplne jednoduchý. Práve tu sú teploty veľmi príjemné, užijete si skoro tridsaťstupňového mora a navyše môžete precestovať takmer celú oblasť, kde sa budete nachádzať. Vzhľadom k tomu, že je november pre cestovanie pomerne slabým obdobím, zoženiete letenky do oblasti Fuerteventura za senzačných 40 €, a to iba od aerolinky Ryanair.

Chicago za 386 €

Povedzte sami, či vás aspoň trochu nelákajú Spojené štáty americké, ktoré sú tak trochu snom snáď každého Slováka. Vzhľadom k tomu, že vás neustále obklopujú americké filmy, seriály, relácie všeobecne, ale tiež časopisy a napríklad jedlo, nie je divné, že by ste Ameriku chceli vidieť na vlastné oči. Tento mesiac sa vám sen o USA môže ľahko splniť, a to vďaka exkluzívnym letenkám do Chicaga, ktoré v novembri letecká spoločnosť KLM ponúka za senzačných 386 €.

Autor: Bert KaufmannAutor: Bert Kaufmann

Thajsko za 310 €

Máte pocit, ako by letné dni boli preč už neuveriteľnú dobu a tiež ste si plne vedomí faktu, že sú v nedohľadne? Potom by ste možno mali popremýšľať o exotickej dovolenke, kde sa zahrejete, opálite a ešte si oddýchnete od každodenného stresu a nervozity. Ideálnou voľbou v novembri je napríklad Thajsko, ktoré je doslova rajom na zemi. Bangkok môže byť váš už za 310 €, ak poletíte s aerolinkou Oman Air.

Mexico za 280 €

Thajsko je neuveriteľne krásne, avšak nie každého Ázia láka a možno práve vy patríte k tým cestovateľom, čo majú radi trochu toho napätia, temperament, horúco a vynikajúcu zahraničnú kuchyňu. Toho všetkého a ešte viac sa rozhodne dočkáte v Mexiku, ktoré je ideálnou oblasťou pre vzrušujúcu dovolenku po celý rok. Avšak iba v novembri možno atraktívny Cancún navštíviť už za úžasných 280 €, a to s leteckou spoločnosťou Eurowings.

Miláno za 33 €

Ešte nemáte ani jeden Vianočný darček a začínate byť pomaly, ale iste nervózny, že nezoženiete všetko, čo by ste pre svojich blízkych a priateľov chceli? Potom nastal najvyšší čas vyraziť do impozantného Milána, ktoré je Mekkou módy a obchodov všeobecne. Tu si zaobstaráte všetko a vaša rodina a všetci, ktorých chcete na sviatky potešiť, budú úplne nadšení. Do Milána sa za cenu 33 € vydajte s leteckým dopravcom Wizzair.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok 5 tipov na novembrové letenky bol publikovaný 11. listopadu 2015 v 19.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...