Európa 4x inak s akčnými letenkami

Tagy:  lietanie, dovolenka, cestovanie, leto, lacné letenky, akčné letenky

Sponzorované odkazy:

Európa 4x inak s akčnými letenkami

November je tak trochu nudným jesenným mesiacom, kedy teploty už dávno nepripomínajú babie leto, stromy už nemajú krásne farby a Vianoce sú ešte pomerne ďaleko, takže ešte ani nepečiete cukrovinky a nekupujete darčeky. Ako sa teda v novembri, kedy stále prší a na vás padá typický jesenný splín, vlastne zabaviť? Čo tak zabudnúť na nudu v Slovenskej republike a vyraziť aspoň pár dní na príjemný predĺžený víkend alebo poznávací zájazd naprieč Európou? A že je taký výlet drahý, obzvlášť pred Vianocami, kedy potrebujete šetriť na darčeky? Potom sa inšpirujte lacnými letenkami po celej Európe a podniknite zahraničný výlet za tie najnižšie ceny.

Viedeň

Viedeň je impozantným európskym mestom, ktoré rozhodne stojí za navštívenie a vzhľadom k faktu, že ho máme prakticky za rohom, bola by neuveriteľná škoda, keby ste sa do hlavného mesta Rakúska nepozreli. Viedeň je typickou metropolou so všetkými modernými náležitosťami ako sú multifunkčné nákupné centrá, luxusné reštaurácie a mnoho ďalšieho, ale predovšetkým sa pýši historickým jadrom, ktoré je jednoducho úchvatné. Vo Viedni navyše v tejto dobe začínajú adventné trhy, takže nasajete aj príjemnú predvianočnú atmosféru.

Autor: RaSeLaSeD – Il PinguinoAutor: RaSeLaSeD – Il Pinguino

Rím za 32 €

Ďalším veľmi obľúbeným hlavným mestom je Rím, ktorý väčšina ľudí navštevuje na jar alebo v lete. V letných mesiacoch je tu neuveriteľné horúco a na jar sú zase letenky zvyčajne veľmi drahé. Ak sa chcete do hlavného mesta Talianska pozrieť a pritom neplatiť zbytočné stovky eur za prepravu lietadlom, vypravte sa za dobrodružstvom práve v novembri, kedy vás letenky od leteckej spoločnosti Wizzair vyjdú na senzačných 32 €.

Oslo za 44 €

Škandinávia je pre Európanov veľmi lákavá, pretože je úplne iná, než väčšina oblastí. Juh je veľmi temperamentný a voľnomyšlienkársky, stred Európy žije tak trochu v post komunizme a sever je naopak triezvy, drží sa svojich nepísaných pravidiel a apeluje na čistotu a poriadok. A presne tomu tiež zodpovedá krása severských miest. V Osle vás tak čaká prekrásna príroda, kultúrne dedičstvo, architektonické skvosty, vynikajúce jedlo a veľa ďalšieho, na čo sa môžete tešiť. Vypravte sa do Osla ideálne v novembri a vyhnite sa tak typickým zimným mrazíkom.

Sofia za 44 €

Sofia čiže hlavné mesto Bulharska nepatrí k tým najtypickejším turistickým destináciám obzvlášť v prípade eurovíkendov, čo je však neuveriteľná škoda. Táto metropola je totiž stelesnením priateľských vzťahov, skvelých cien a krásnej kultúry. Za super peniaze si tak v Sofii budete, po dobu svojho pobytu, žiť ako úplní králi. So spoločnosťou KLM sa teraz do krásnej Sofie môžete pozrieť za skvelých 44 €.

Článok Európa 4x inak s akčnými letenkami bol publikovaný 1. listopadu 2015 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...