Amerika 3x inak s akčnými letenkami

Tagy:  lietanie, dovolenka, cestovanie, leto, lacné letenky, akčné letenky, amerika

Sponzorované odkazy:

Amerika 3x inak s akčnými letenkami

Pozrieť sa aspoň raz do impozantnej Ameriky je snom takmer každého človeka. Tento kontinent sa člení na Severnú, Strednú a Južnú Ameriku, pričom všetky oblasti sú diametrálne odlišné. Stredná a Južná Amerika sú si veľmi podobné, avšak USA a Kanada majú úplne iný druh obyvateľstva, kultúry a celkového založenia. Keď sa povie Amerika, je preto vhodné vždy spresniť, o akú oblasť ide, lebo je rozdiel, či sa chcete vypraviť do Los Angeles alebo navštíviť Kolumbiu. Či už sa chystáte tam či onam, jedno je isté. V októbri zoženiete letenky za senzačné ceny, preto vášmu cestovaniu nebude stáť už nič v ceste.

USA – Salt Lake City za 455 €

Amerika nie je iba o mrakodrapoch, ohromných nákupných centrách a typických fast foodoch, ale aj o krásnych oblastiach, ktoré majú turistom rozhodne čo ponúknuť. Pokiaľ netúžite po ruchu veľkomesta v podobe New Yorku alebo Chicaga, ale ste skôr športového zamerania, nebojíte sa zimy a preferujete zimné športy, potom sa jednoducho musíte vydať do Salt Lake City, čo je mesto v USA, kde sa, okrem iného, ​​konala aj zimná olympiáda. Tu si užijete nielen zimných športov, ale aj peknej turistiky v horách a mnoho ďalšieho, preto rozhodne stojí majestátne Salt Lake City navštíviť. Letenky vás teraz vyjdú na super cenu 455 €, a to len s aerolinkou Delta Airlines.

Autor: Adriano Aurelio AraujoAutor: Adriano Aurelio Araujo

Mexiko za 382 €

Na planéte Zem snáď neexistuje človek, ktorý by nepoznal Mexiko alebo aspoň netušil, kde sa nachádza. Nielen, že ide o najväčší štát Strednej Ameriky, ale tiež je to veľmi významná krajina s najľudnatejším mestom sveta. Konkrétne ide o Mexico City s počtom obyvateľov okolo neuveriteľných 20 miliónov. Mexiko je akousi spojnicou medzi Severnou a Južnou Amerikou a často je Američanmi zo severu považované za menejcenné. Krajina je však bohatá na svoju úrodu, prírodné bohatstvo a predovšetkým na prekrásne prostredie, kde môžete stráviť nerušenú exotickú dovolenku. Treba spomenúť aj mexickú kuchyňu, ktorá je populárna na celom svete. Letenky do Mexika teraz zoženiete u leteckej spoločnosti American Airlines za super cenu 382 €.

Brazília za 438 €

Južná Amerika sa môže pýšiť množstvom veľmi významných krajín, ktoré sú preslávené ako svojím temperamentom, tak prekrásnymi pamiatkami a vynikajúcou kuchyňou. Peru a dávni Májovia, Venezuela a Miss Universe, Kolumbia a nekonečné pláže. To všetko a omnoho viac je nespútaná Južná Amerika. Jedna krajina medzi nimi však trochu vyčnieva, a to je samozrejme Brazília. Síce v krajine neustále stúpa kriminalita, čo značne obmedzuje turizmus, avšak aj napriek tomu je tu priateľské prostredie, majestátne karnevaly, piesočné pláže, slniečko a jednoducho raj na zemi, pre ktorý sa oplatí aj trochu riskovať. Do Brazílie môžete ešte v októbri odletieť za 438 €, a to len s aerolinkou Air France.

Článok Amerika 3x inak s akčnými letenkami bol publikovaný 28. října 2015 v 15.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...